Kpop Magyarországon is

Quoted post

adraa.

#59

2011-08-25 15:31

Hát én sem nagyon akarom.. de csak azért mert már ígyis sok a divatrajongó.. hátmég akkor mennyi lenne.. nézzük csak meg a B2ST-et akiket én imádok és mióta megjelentek a Music Channelen annyi divatfan lett akik csak a kinézetük miatt szeretik őket.. :/

Válaszok


Vendég

#62 Re:

2011-08-28 21:53:06

#59: adraa. -

Hmm :) hát van igazság abban amit mondasz, de ezek az emberek úgy is hamar "ki fognak esni" ^^ tehát, ettől nem kell tartani :) szerintem egy ideig (max 1-2 hónap) bírják mert "áá mennyire jól néznek ki" stb.. de aztán rájönnek hogy "unalmas" és kell nekik más téma. Találkoztam már ilyen emberekkel pl. a gportálon ^^" nem KPOP témában hanem sztáros lapoknál akik havonta váltogatták az oldalukat..idegesítő. de át kell nézni rajtuk :D

Én csak azért szeretném hogy ismertek legyenek, hogy ide is eljöjjenek koncertezni mert annyira jó lenne végre soksok KPOP bandát látni élőben is *w* és hogy legyen velük fényképem ha van rá alkalom meg autogramm :'D kicsit sok a kérés.. de én örülnék ^^ PLÁNE annak ha még a Mo.-on vett albumok meg ezek is bevétel lenne nekik és így támogatnánk mi is őket :D:D és ha van pénz van új zene :D csak ezért szeretném XD

Azok meg akik mondom divatolnak csak velük kiesnek a légkörünkből mert mindannyian feltudjuk ismerni a 'pózereket' :))