Az emelt angolérettségi 3. részének felülvizsgálatáért

Quoted post

Anna

#77 Re: Tigrisnek van igaza...

2014-05-09 21:11

#75: - Tigrisnek van igaza...

nem értem hogy aki nem ért velünk egyet az mit keres itt!!! nincs szükségünk még a te szidásodra is!! És szerintem senki nem kíváncsi a véleményedre, mivel fogalmad nincs hogy ki mennyi és milyen minőségű készülés után ment el vizsgázni!!!

Válaszok


Vendég

#80 Tigrisnek van igaza...

2014-05-09 22:07:51

#77: Anna - Re: Tigrisnek van igaza...

Nem neked írtam a véleményemet, hanem mindenkinek, aki idetéved. Tudod, a világ úgy működik, hogy mindenki elmondja a véleményét, a többiek azt meghallgatják, aztán így vagy úgy döntenek, gondolkoznak. Nekem ugyanannyi jogom van ideírni a véleményem mint neked, tekintve, hogy adófizető magyar állampolgár vagyok és az én adómból is vizsgáztál meg nevelkedtél eddig. Képzeld el, kíváncsi voltam rá, hogy mi igaz az index cikkéből, ami szenzációként az első lapon hozta le ezt a nem-szenezációt, mert engem is bosszant, ha nem jól használják fel az adómat. Ezért utánanéztem a dolognak és meghallgattam, így majdnem hajnalban az anyagot és még így fáradtan is megértettem a szöveget. Sőt, szórakozatónak is találtam egy vizsgához képest. Ezután merészkedtem leírni a véleményemet arról, amit tapasztaltam. Bocsi, de demokráciában ez így szokás. Mivel nem voltam ott, egyébként nem zárom ki, hogy egyes iskolák ótvar felszerelése volt a hibás: ebben az esetben az iskolára kell panaszt tenni, ha ott recsegett az anyag.