Petició a "deviza" és lakáshitelesekért

Quoted post

veronika1979

#118

2011-08-03 00:57

Nekem 2007-ben a gyed-re mint jövedelem forrásra adta meg a bank a hitelt.Persze a hitelkalkuláció úgy volt kitalálva hogy még véletlenül se legyen kedve az embernek a forint hitelt választani.3kisgyerekem van, eddig összeszorított foggal és nadrágszíjjal fizettük a 44000-ről 65000-re emelkedet szgk.hitelt. Rettegek a következő csekkemtől!Már most tudom, hogy nem lesz miből befizetni. Kétségbe vagyok esve és kilátástalannak érzem a jövőnket!!!
Köszönjük simor, csányi, gyúrcsány, orbán, medgyesi, bajnai és a többi és a többi!!!!
Kifosztottátok,tönkretettétek, megaláztátok a magyar embereket!!!
72m2 panelban élünk a szüleimmel,összesen 7en, mert egy autó hitel minden egzisztenciánkat elvitte.
ÉBRESZTŐ MAGYARORSZÁG!!!! Segíts magadon Isten is megsegít!!! Én már csak magamban meg a gyerekeimben hiszek!De az biztos, ha kenyértörésre kerül a sor, én az elsők között fogom kifosztani a mocskos, pénzéhes, kapzsi, zsidókat!!
Miért jó a befolyásos magyar embereknek, hogy a zsidók, úniónak álcázva elveszik a hazánkat,mindenünket?!?! Milyen ember az ilyen?!?!Hogy tudnak reggel tükörbe nézni?!?!

Válaszok


Vendég

#128 Re:

2011-08-04 03:21:25

#118: veronika1979 -

zsidózás helyett olvastad volna el, mit írsz alá, és választottál volna olcsóbb autót, amit ki tudsz fizetni.

szép magyar mondás: addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér.

persze mást hibáztatni kézenfekvő, kényelmes és tradícionálisan felelőtlen megoldás