Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Quoted post

xxx xxx
Budapest

#356 Re: ÍGY TÖRTÉNT...

2014-03-31 15:08

#355: Tibi a galád - ÍGY TÖRTÉNT...

Már az első néhány sorban sok a tárgyi hiba, emiatt a következtetések is részben hibásak. A matriarchális rendszer dominanciájának létezés is kérdéses, 100-120 éves könyvekből eredeztethető elmélet. Az emberi testalkat ezt nem támasztja alá, az alfák létezését sem.

A feminista cél az egyenlő jog és kötelesség is lehetne. Nem következik a patriarchális berendezkedés felszámolásából ennek ellentéte.

Azt a részt is kihagytad, hogy apu félrelép, iszik, veri a családot és ezért marad egyedül.

 

Ilyen egy végletesen primitív, prostituálódó feleség által összetartott patriarchális őscsalád:

"Húsz éve Gáspár Győző hűséges felesége, nemcsak a jóban, a rossz­ban is éppúgy mellette áll. Talán sokan nem értik, valójában mit is szeret a férjében, főleg azok után, hogy a showman többször is megcsalta.

Pedig Bea asszony (39) neki adta ártatlanságát, szült két gyereket, ráadásul az első boldogító igen kimondása óta ötször erősítette meg esküjét. Gáspár Bea Joshi Bharatnak beszélt arról, mit jelent számára a hűség, és hogy miért is nézi el az apró félrelépéseket.

Ha lenne egy konkrét nője, akire hajlandó lenne nagyon sok pénzt költeni, és szerelmes lenne belé, azonnal elválnék. A kaland viszont erre nekem nem ok. Fáj, nem állítom, hogy nem fáj, de muszáj vagyok elnézni ezeket. Olyan nőt nem ismerek ebben a világban, akit ne csaltak volna meg. Claudia Schiffert is megcsalták – magyarázta Bea, aki az évek folyamán már egy hatásos módszert dolgozott ki arra az esetre, amikor férje másfelé kalandozik.

Győzi és Bea napi szinten szokott összeveszni

Ami nekem fáj, az a félrelépés, neki pedig a pénztárcája. Úgyhogy nemegyszer előfordult már, hogy rengeteget költöttem. Egyszer, amikor sejtettem, hogy valami nem stimmel, még el is vettem a pénztárcáját, ő meg abban a hitben volt, hogy ellopták. Hát én meg megtaláltam, csak nem voltam becsületes megtaláló – tette hozzá az édesanya, akinek esze ágában sincs Győző félrelépéseit hasonlóan megbosszulni. Véleménye szerint ha egy másik férfi karjában keresne vigaszt, azzal már a gyerekeit is bántaná, azt pedig egyáltalán nem akarja."

 

Ismertem diplomásban is hasonlót, évtizedekig tűrt. Dolgoznia azt nem kellett.

Válaszok

xxx xxx
Budapest

#357 Re: Re: ÍGY TÖRTÉNT...

2014-03-31 15:15:02

#356: xxx xxx - Re: ÍGY TÖRTÉNT...

(Az ideál az őszinte, pszichológiai játszmáktól mentes párkapcsolat lehetne közös célokkal. Persze az ideálok nem szoktak megvalósulni, elbuknak a megalkuváson és az emberi gyengeségen.)

S

#367 Re: Re: ÍGY TÖRTÉNT...

2014-04-03 20:42:42

#356: xxx xxx - Re: ÍGY TÖRTÉNT...

"Már az első néhány sorban sok a tárgyi hiba, emiatt a következtetések is részben hibásak. A matriarchális rendszer dominanciájának létezés is kérdéses, 100-120 éves könyvekből eredeztethető elmélet."

- Elsősorban azért - ha jól értelmeztem a sorokat - mert gyakorlatilag egy barlangrajz sem maradt fenn ebből a korszakból. Egy könyv kora nem értem miért határozza meg a hitelességét... ha annyira zavar írd meg újra és adasd ki. Minekután lejjebb gördültem és azt látom, hogy Győzikével próbálsz érvelni - én ki is szálltam... :D