Petició a "deviza" és lakáshitelesekért

Quoted post


Vendég

#26

2011-07-20 08:04

Sajnos mi is érintettek vagyunk ebben!
Bár nem lakás,hanem autó és személyi hitel!
Csak nem értem,hogy lehet 139 forintos chf-ből 280 Ft-os,ez felfoghatatlan!Mert anno mikor felvettük,mi ennyiért vettük fel,mert tudtuk,hogy ez teljesíthető!
Mi közöm van a csődökhöz és az emelésekhez.Azoknak kellene drágábban adni akik az emelkedés után vették fel.Életek mennek tönkre,egyre több az öngyilkosság a gyilkosság!Az emberek nem találnak kiutat szorult helyzetükből.Részemról ez felháborító!!!!!!!

Válaszok

Köbüki

#51 Re:

2011-07-21 00:13:10

#26: -  

 Bizonyos árfolyam kockázattal számolni kellett, szerintem ez nem vita tárgya. A "dögöljön meg inkább a szomszéd lova" szemlélet nem hinném, hogy előrébb visz. Miből gondolja, hogy akik az emelkedés után vettek fel hitelt kevesebbet fizetnek? Kérem, ha nem ért hozzá, inkább maradjon csendben! Sztereotip szövegekkel már tele van az oldal...Üdvözlettel.


Vendég

#656

2012-01-18 10:06:34

Szia !

Meg sem lepődöm manapság tényleg így működik,hogy családokat lehetetlenítenek el Államilag!
Sajnos az én családom is küzd a minden napokkal! Én ápolásin vagyok anyukámmal mert olyan beteg
és csak 27000ft-ot kapok havonta! 4 gyerekem van abból a legkisebbik 2-hónapos , apukája van gyesen,
mert nincs semmien munka lehetőség. Önkormányzati távfűtéses lakásban lakom ,de már régóta nem tudom
fizetni a hőtávot! ezért most 750.000ft-al tartozom. Az önkormányzat meg tavasszal az utszára tesz. Azt 
mondták mikor egyeszkedni akartam a hőtávval, hogy megálapodási szerződést akkor kapok,ha az
elmaradt részletet 50.000ft-al törlesztem + a tárgyhavi ,de mivel az össz jövedelmünk 116.000ft
Nem tudtam tartani csak a hőtáv lett volna 85.000ft havonta és hol a víz,villany,lakbér a kicsire a pelus +tisztálkodási,          az oszt pénzt se felejtsem el 3-tanuló gyerek van 2500ft  az egész ,de sajna még ezt sem tudom
fizetni és még ,hogy ne unatkozzak ők is rugdosnak lelkileg! Mivel már felszólítottak,hogy májusban 
kiraknak,nincs hova mennünk! Albérletbe a kaukciók miatt nem tudunk ,meg azért sem mert a jövedelmem inkasszálva
lessz a hőtáv miatt nem sokára! Most meg rettegek,mert  lehet a kicsikéimet is elveszik tőlünk mert a gyerekek nem lehetnek utcán! A nagy lányom 15-éves és közép iskolás. Van egy 14-éves fiam,egy 9-éves és a 2 hónapos kisfiam!

Kérdem én,miért nem lehet az ápolásit is teljes bérezés alá vonni? Azt mondják menjek dolgozni rendesen ,de akkor meg az édesanyámat ki látja el?  Úgy ,hogy én is osztom felháborodásod és megértelek!
Erőt és kitartást kívánok remélem sikerül megoldani  A PROBLÉMÁKAT!