munkaszolgálat

Quoted post


Vendég

#57 Re:

2011-07-16 14:22

#55: -

Ja, aki világ életében nem dolgozott, annak biztosan megalázó! Ugye, kedves cigányok, zsidók, élősködő senkiháziak?!

Meg lehet nézni a világtörténelemben, hogy hányszor, hány helyen volt munkaszolgálat, közmunka, nevezzük akárhogyan!

Mint a "viccben" is: Cigány, hát te mirét nem lapátolsz? - Hát mert nem tudom, hogy ez közügy vagy magánügy...! - Ez cigány kőkeményen KÖZÜGY! (értitek kedves kommentelők: köz-ügy) - Ja, kérem alássan, attól vagyok én eltiltva!

Úgyhogy nem siránkozni kell, hanem dolgozni, zsidók, cigányok!

Válaszok

buzastunde

#62 Re: Re:

2011-07-16 14:34:21

#57: - Re:

Nem kéne, hogy kommenteljél,mert érvelésed ostoba, neved nincs, csak gyűlölködni tudsz. Na sorold, mikor volt közmunka, munkaszolgálat? Hallottad már ezeket a neveket: Szerb Antal, Radnóti Miklós. Na az ő haláluk is a munkatáborok "nagyszerű" intézményéhez kötődött, te bugris.


Vendég

#256 Re: Re:

2011-07-20 13:40:03

#57: - Re:

Nagyon ostoba lény vagy!

 

Én láttam zsidó embereket munkatáborban- de soha nem úgy hogy ő volt a folglár.. Ez a cigányra is igaz.

De téged- téged láttalak ott, amit emberek tüzeltél el kazánokban!  Vagy az az apád volt??


Vendég

#441 Re: Re:

2011-11-29 15:53:59

#57: - Re:

igazad van

Drazsé baba

#489 Re: Re:

2012-09-15 23:18:20

#57: - Re:

Idefigyelj te emberi véglény, olvastad már a közmunkás levelét a facebookon, nem cigány, nem zsidó, csak munkanélküli, érettségivel csatornát pucolnak, a szaros lé folyik rájuk, az árkokból a döglött állatokat szediki, ugy hogy a "munkáltató"még munkaruhát sem tud biztositani mindegyiküknek, mindezt heti 10 ezerért.Mindezt munkafelügyelök ellenörzése alatt, csak az ostor még nincs a kezükbe, de ami késik nem mülik, egy elmeháborodott hitlerutánzat uralma alatt!!!

KIVÁNOM NEKED TE BUNKÓ SÖTÉT ÁLLAT(és akkor még becézlek)HOGY TE VAGY BÁRMELYIK ROKONOD ISMERŐSÖD ILYEN KÖZMUNKÁRA KERÜLJÖN!!