"Tiltsák be a tűzijátékok lakossági használatát!" Petíció törlése

Quoted post


Vendég

#18 Re:

2014-01-16 15:43

#3: Brúno - Hát   ebben teljesen igazad van!én erre csak annyit  mondanék  hogy nem sokárra megszerzem a pyrotechniikusi bizonyítványt, és és ha   be tiltanák véletlenül azonnal minden kutyát sétáltató ember előtt elküldök egy telepet!Mert ezt csak azért csinálják hogy idegesítsék a normális embereket!Ezeknek nincs semmi dolguk?? Egyébként nekem is van kutyám és  még siincs semmi balya nem kell gyógyszer nyugtató stb! Ha akkora állat védők vagytok legyetek vegák vagy mittom én!

Válaszok


Vendég

#19 Re: Re:

2014-01-19 20:42:59

#18: - Re:

Nem ártana a pirotechnikusi végzettséget szigorú pszichológiai alkalmassági vizsgához kötni, mert ez a hozzászólás mutatja, hogy minden tekintetben alkalmatlan vagy rá!

Normális embereket? Remélem, hogy ez alatt nem magadra gondolsz, mert ezzel a világ összes pszichiátere, pszichológusa és jó érzésű ember vitába szállna.


Vendég

#21 Re: Re:

2014-01-20 07:41:02

#18: - Re:

De bátor vagy védtelenekkel szemben te szánalmas kis puhapöcs! Miért nem mész el Afganisztánba katonának? Had találjam ki! Ha a célpont visszalő, akkor már szaros gatyával bújnál az egérlyukba! Öregeket, csecsemőket, állatokat halálra rémíteni, az megy! Igazi férfinek lenni, az már nem! Rakéta helyett próbálkozz inkább Viagrával, kevésbé zavar másokat!


Vendég

#27 Re: Re:

2014-10-18 14:24:14

#18: - Re:  

 #18-as ne játszd itt a nagymenőt, hanem dugulj el.