Bocsánat kérés Izraeltől.

Quoted post

Igazi magyar

#508 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 12:03

#503: Zsolti - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Te egy bunkó állat vagy, aki azt sem tudja, mi a különbség a magyar és a magyarkodás között. Zsolti, a stílusodból is látszik, hogy éppen csak betöltötted a 18-at,  az általános iskolát gyenge 3-al végigdöcögted és totál büszke vagy arra, hogy a szüleid megcsináltak. Gondolom, a szüleid nem annyira büszkék, nincs mire.

Válaszok

Zsolti

#509 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 13:03:29

#508: Igazi magyar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

"Igazi Magyar"....csak szeretnéd... te is csak magyarkodsz.... ja az életkoromról csak annyit, hogy többszörösen betöltöttem a 18-at..... ha nem is végigdöcögtem az iskolát, de arra a 3 db, azaz három doktori diplomámra büszke vagyok.... a szüleim mindig büszkék voltak rám...az edzőm is....a sport társaim is...sőt mikor érmet nyertem akkor még a Hazám is... veled szemben akit valószínű a szüleid már gyermekként beadtak a lelencek közé....ott mindig téged bántottak....és most, hogy felnőttél...azt hiszed vagy valaki... tévedsz... még magyar sem vagy.

Földes Ferenc

#510 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 13:48:34

#508: Igazi magyar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Te egy igazi Paraszt vagy aki még írni sem tud helyesen!!! Másokat szólsz le és megkérdőjelezed az iskolázottságukat? Már az általános iskola alsó tagozatán is tudják a gyerekek, hogy azt, hogy Magyar azt nagy betűvel kell írni..