1D kerülje a Magyarokat

Quoted post

pinkibullit

#2 Re: Okok, amiért utálni lehet az 1D-t

2013-04-27 10:51

#1: THErockerGirl998 - Okok, amiért utálni lehet az 1D-t

Teljesen jó érvek, jogos és megcáfolhatatlan, de én azt is hozzáfűzném,hogy a média az ilyeneket adja naponta.

Számukra nem fontos más? a híradóba bemondják ha JB elrontja a szöveget ,de ha 7 banda egymás után oszlana fel le sem szarják.

van még az MTV /music tv/ ott ugye pop hírek vannak megminden de a rocknak már külön mtv rocks-ot csinbáltak. ahogy az mtv classic.... ezért most ezt értsük úgy,hogy "nem valóak ezek a szaroka vegyes zeneadóra"? -.-

Válaszok

Toleranciavagysem

#122 Re: Re: Okok, amiért utálni lehet az 1D-t

2013-07-18 15:01:48

#2: pinkibullit - Re: Okok, amiért utálni lehet az 1D-t

A rockot sajnos tényleg elhanyagolják az emberek. Úgy hallottam, hogy a rock a "sérült emberek zenéje". Lehet tényleg igaz, mivel a legtöbb zenekar (Thousand Foot Krutch, Black Veil Brides, Escape The Fate, és még sorolhatnám) olyan dalszövegeket ír, ami lelki támaszt nyújt. Ismét a T.F.K-t tudom felhozni: Be somebody->legyél valaki. A fent lévő kommentelő, aki az 1D-ről magyarázott, jól mondta, hogy a pop énekesek és akik a pop, electropop szakmában vannak, leginkább a szerelemről, szakításról és a bulikról énekelnek. Ez is egy különbség, hogy miért jobb akár a rock a popnál.... És ez azért szomorú, mert a tizenéves mai lányok és fiúk nem ismerik el ezt a műfajt...