Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post


Vendég

#631

2013-04-23 17:49

Tavaly végeztem el egy OKJ-s vagyonőri tanfolyamot, miután 22 év folyamatos munkaviszony után munkanélküli lettem, és úgy gondoltam, valamit lépnem kell. Miután sikeresen levizsgáztam, megpróbáltam elhelyezkedni, ám sehova sem vettek fel. Bárhova mentem úgy láttam, hogy egy meghirdetett vagyonőri állásra legalább ötven jelentkező volt. Éppen ezért tartom pofátlanságnak, hogy még módom sem volt bizonyítani, de már új vizsgára akarnak kötelezni. Megjegyzem; amikor a helyi vagyonvédelmi kamarához fordultam hogy tudnak e segíteni az elhelyezkedésben, sajnálkozva tárták szét a karukat.

Válaszok


Vendég

#645 Re:

2013-05-14 14:19:49

#631: -

C sak tanács!....csináltass névjegykártyát,legalább 50-dbt.Az összes környékeden található vagyonőri helyre vidd el,és add át az ott lévő vagyonőrnek,hogy nem folyamatos munkát keresel,hanem beugróként számíthatnak rád!Egy szakmában sincs nagyobb fluktuáció,mint a miénkben!Amennyiben ügyes vagy,és van egy kis szerencséd egy héten belül hívnak.....hamár megismernek,csak rajtad múlik,hogyan tovább......Én mindég így kerestem a saját munkahelyemet,s mivel sokan ismernek,tudják azt is,hogy vakon megbízhatnak bennem,ezért folyamatos munkám általában,2-5 év mindég van és emellett 2-5 beugró helyem.Hozzá teszem,hogy üzletben nem eszem csokit titokban,még akkor sem,ha azt dolgozó kínálja,továbbá a rámbízott dolgok nem kísértenek meg!Merem állítani,hogy ezen tulajdonságokkal nem minden vagyonőr rendelkezik.A becsületet kivívni és megtartani nagyon nehéz,de hamar el lehet ezen területen veszteni.Minden esetben sok sikert kívánok és kitartást a munkahely kereséshez!