Bocsánat kérés Izraeltől.

Quoted post

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#208 Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 06:30

#205: Anonima - Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

Na ez a hozzászólás egy erőtlen nyafogás volt....Bírom mikor valaki a tényekkel szemben megy és hajtogatja a saját ostoba véleményét. "nem fog sikerülni... nem...a Magyarokkal...nem...hüp-hüp" Ne sírj! Sikerülni fog! A Magyarokkal biztosan! Tudod miért? Mert a Magyar emberek többsége jóérzésű, jó szándékú és lelkiismeretes. Nem úgy mint az a pár száz főt számláló ostoba, idióta antimagyar kisebbség akik még a Holokausztot is és az ezért való felelösséget is tagadják..

Válaszok

Magyar Klára

#209 Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 08:14:18

#208: Péter Rajnai - Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből 

 Kíváncsi vagyok, mit szólna, ha a nagymamájának 7 testvérét hurcoltak és öltek volna meg három különféle koncentrációs táborban? 11-en voltak dédnagymamámék testvérek, összesen 3-an élték túl a II.Vh-t. Csoda, hogy nem tolerálom a magyarkodókat? Mitől magyarabb az, akinek római katolikus a vallása, vagy esetleg református? A mi családunkban is megtalálható minden embertípusból. Nekem már nagyanyám is keresztény volt, anyám is, ezáltal én is az vagyok, de egyáltalán nem vagyok rá büszke, egyszerűen természetesnek veszem, rajtam kívülálló okok miatt így alakult. Igen kevés család mondhatja el magáról, hogy az ő családjában nincs egyetlen zsidó származású, vagy olyan ember, akinek az ereiben némi zsidó vér csörgedezik? Na és??? Tisztességes, becsületes ember legyen, a többi nem számít.