A devizahitelesek követelesei

Quoted post

Vendég

#8 Budapest

2013-04-04 06:18

Azért igen sokan felelőtlenül vették fel a hiteleket, nem mérlegelve a következményeket!
Ennek a hitelezési hullámnak egyszer vége kellett, hogy szakadjon. Természetesen van aki önhibáján kívül került csapdába az egy más dolog! De a sok felelőtlen ember hitelét miért kellene az államnak kifizetni?!

Válaszok

magnolia

#11 Re: Budapest

2013-04-04 06:43:04

#8: Vendég - Budapest

Mondd csak, Te melyikbe tartozol ?????

Az őrüljőn neki,hogy ly...k van a s..gén  akinek volt annyi pénze , hogy hitel nélkül is boldogult !

Nincs jogod megszolni embereket, akiknek a kőrülményeit nem ismered !

Szivesen kihagytuk volna az életünkből  a hitelt, elhiheted !

Rebell73

#12 Re: Budapest

2013-04-04 06:46:03

#8: Vendég - Budapest

Részben egyetértek a hozzászólással! A sok megkárosított ember között valóban lehetnek felelőtlen hitelfelvevők. Az államnak azonban nem fizetni kellene sem a "felelős" sem a " felelőtlen" hitelfelvevők helyett, hanem jogot és igazságot szolgáltatni egy ma már nyilvánvaló banki csalássorozattal szemben!


Vendég

#15 Re: Budapest

2013-04-04 07:36:01


Vendég

#21 re : Nagyrábé

2013-04-04 11:19:50

#8: Vendég - Budapest

Nagyon téved az Úr!!!!!!!Senki nem vette fel felelőtlenűl

Dr. Damm Andrea jogász a devizahitelekről, és az öncsődről ..    Ha ezt megkeresi és szakít rá anyi időt,hogy meghallgassa VILÁGOSSÁG gyúl a felyében.    És kik azok akik tudták,,,mert  tudták,,hogy így el szabadúl a CHF. Senki nem akarja nem vissza fizetni a fel vett hitelét, de csak a tisztességes kereteken belűl.,Nem pedig négyszeres ötszörös  áron!!!!! Igen is feleljenek akik nyomorba döntöttek sok ezer Honfitársunkat!!


Vendég

#35 Re: Budapest

2013-04-05 06:56:58

#8: Vendég - Budapest

Nem az államnak kellene viszafizetni hanem a bankoknak benyelni! A veszteségeiket nem terhelhetik az emberekre!

m

#51 Re: Budapest

2013-04-13 21:02:07

#8: Vendég - Budapest

Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!

Kriszike

#76 Re: Budapest

2013-05-03 09:46:11

#8: Vendég - Budapest

Kedves Vendég,

Magyarországon nem csak a "hétköznapi" emberek, hanem Önkormányzatok és a Magyar Állam is devizában van eladósodva. Ha az Ő szakemberik nem voltak elég felkészültek, hogy előre lássák, hogy ebbe bele fognak bukni, akkor hogyan várható ez el egy normál állampolgártól, akit ráadásul az orránál fogva vezettek, elhitte azt, amit a banki ügyintézők, reklámok stb. mondtak neki? Ezen még nem gondolkodtál? Ráadásul a felelőtlenségbe a banki dolgozók is segítkeztek, mert szerintem a felelőtlenségnél arra gondolsz, hogy ilyen olyan trükkökkel több bevétel látszatát keltették az ügyfelek, hogy több hitelt kaphassanak. Nah ezeket a trükköket a banki ügyintézők mesélték el az ügyfeleknek. 2004-2010 között én is banki alkalmazott voltam, ezért ezt 100%-osan tudom.


Vendég

#88 Re: Budapest

2013-05-04 15:54:54

#8: Vendég - Budapest

Ne ítélj el senkit mert sokan nem felelőtlenül vették fel a hitelt.Csunyán be csaptak minket én a házam szigetelésére vettem fel a deviza hitelt mivel forint hitelt nem adtak.Nem költöttem luxus holmira csak a lakásra és a többiek is arra költötték.Nem meg gondolatlan döntés volt akkor még volt munkahely és nem közmunka 47 ezerért.

terjeszre

#90 re:A devizahitelesek követelesei / #8 Budapest

2013-05-06 22:50:31

#8: Vendég - Budapest

nem a hiteleket vettek fel felelotlenul,hanem a bankok tisztessegtelenul,kenyuk-kedvuk szerint emelgettek a kamatot.te hogy tudnad fizetni a 23 ezres hitled,amikor 75ezerre no??elore kitervelt kifosztas tortent.persze az allam osszejetszott veluk.ezert fontos,hogy mindenki alairja.az is,akinek nincs hitele.