A devizahitelesek követelesei

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A devizahitelesek követelesei petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2013-04-03 20:16

MAGYAR VAGYOK ITT SZŰLETTEM ÉS NEM ADOM A HAZÁMAT!!!

Vendég

#2

2013-04-03 20:18

Elég volt !

Vendég

#3

2013-04-03 20:22

Feldmeyer-Dezsi Zsuzsa vagyok Nemetorszgban dolgozok,mert a fiamek es a sajat hazam reszletet csak igy tudjuk fizetni! 56 evesen vallaltam ,hogy az unokaimnak es a fiam csaladjak
meg maradjon a haza ,mert a törlesztö reszlet a fiam fizetesenek a ketszerese lett !MAGYARUL SZART MOSOK vezetöi vegzettsegemmel ,hogy kitudjuk fizetni a hitelünket es maradjon ennivalora is !!!!! SZUPER ORSZAGBA SZÜLETTEM !!!!! Szerencsere idöbe itthagytam mindent es majd talan 70 eves koromra hazaterek !!!!!

Vendég

#4

2013-04-03 20:24

Csak sok sikert és erőt kívánok magunknak!!!
Külön kiemelem munkáját,kitartását
Kásler Árpádnak,aki fel nyitotta a szemünket,és ezerrel támogatjuk,És hozzá az összes segítőjét, /timet!!!/akik,idejüket,fáradságukat,mindent meg tesznek hogy egyszer és mindenkorra erre a mocskos banki csalásra,/ Maffiára / és a parlamentben unatkozó miniszterek,és azok kutyái,ingyenélők,végre ezzel is foglalkoznának!! Ne csak a saját zsebük tömésével!!! Ez az Én véleményem,s vállam azt amit leírtam,sőt még tudnék hozzá de nem szaporítom tovább a mondandódat,a vérnyomásom így is az egekben van!!Egyszóval KÖSZÖNET AZ EGÉSZ CSAPATNAK-SEGÍTŐKNEK!! üDV:gÓDÁNYNÉ

Vendég

#5

2013-04-04 04:08

Ehhez nincs mit hozzátenni,legfeljebb annyit,hogy a
Magyar Államnak kötelessége ezt a szervezett bűncse-lekményt,mely az Országunk,a Hazánk kiürítésére találták ki,azonnal felszámolni !Ha a kormány erre
képtelen,akkor tartsunk előrehozott választásokat !

Vendég

#6

2013-04-04 05:08

Teljes mértékben egyetértek a petíció tartalmával! Nagyon fontosnak tartom a felelősök elszámoltatását akik ezt a lehetetlen,reménytelen és szégyenletes helyzetet Magyarországon létrehozták.

Vendég

#7

2013-04-04 06:15

A személyigazolvány számát nem kellene nyilvánosságra hozni, mert visszaélésre ad lehetőséget.
Vendég

#8 Budapest

2013-04-04 06:18

Azért igen sokan felelőtlenül vették fel a hiteleket, nem mérlegelve a következményeket!
Ennek a hitelezési hullámnak egyszer vége kellett, hogy szakadjon. Természetesen van aki önhibáján kívül került csapdába az egy más dolog! De a sok felelőtlen ember hitelét miért kellene az államnak kifizetni?!
magnolia

#9 Re:

2013-04-04 06:39

A személyigazolvány számát nem kellene nyilvánosságra hozni, mert visszaélésre ad lehetőséget..

 

EZZEL A KÉRÉSSEL ÉN IS EGYETÉRTEK ÉS NYOMATÉKOSAN KÉREM UGYANEZT !

Kőszőnőm !


Vendég

#10

2013-04-04 06:40

Maximálisan egyetértek a követelésekkel,2008 -ban tudomásom szerint állami kötelezettség vállalás is történt ezzel kapcsolatban az IMF nél. Ezt miértnem lehet érvényesíteni .!!?? Miért csak nekünk kell a szabályokat betartani ???
magnolia

#11 Re: Budapest

2013-04-04 06:43

#8: Vendég - Budapest

Mondd csak, Te melyikbe tartozol ?????

Az őrüljőn neki,hogy ly...k van a s..gén  akinek volt annyi pénze , hogy hitel nélkül is boldogult !

Nincs jogod megszolni embereket, akiknek a kőrülményeit nem ismered !

Szivesen kihagytuk volna az életünkből  a hitelt, elhiheted !

Rebell73

#12 Re: Budapest

2013-04-04 06:46

#8: Vendég - Budapest

Részben egyetértek a hozzászólással! A sok megkárosított ember között valóban lehetnek felelőtlen hitelfelvevők. Az államnak azonban nem fizetni kellene sem a "felelős" sem a " felelőtlen" hitelfelvevők helyett, hanem jogot és igazságot szolgáltatni egy ma már nyilvánvaló banki csalássorozattal szemben!


Vendég

#13 Én sem adnám meg a személyi igazolvány számomat!Re: Re:

2013-04-04 07:21


Vendég

#14 Rendes forintalapú hitelt szerettünk volna, a bankban azt mondták csak ez van!Re: Re: Budapest

2013-04-04 07:24


Vendég

#15 Re: Budapest

2013-04-04 07:36


Vendég

#16

2013-04-04 07:48


Nagyon jo

Vendég

#17

2013-04-04 08:07

Gondolom a megjelent peticiós áláírás ívet ez helyettesíti. Üdv: Mári Péter

Vendég

#18

2013-04-04 08:35

Ha ez nem az uzsora kamat uzsora kamatja akkor semmi sem!!!!!!!Valakinek FELELNI KELL ezekért a nyomorba döntött és öngyilkosságba hajtott Emberekért,és igen is követelni kell mi hamarabb a normális hitelek vissza állítását,és a Deviza hitelek TELJES SEMMISÉ TÉTELÉT!! Egyetlen más országban sem engedik meg csak MAGYARORSZÁGON.. tűrhetetlen!!!!

Vendég

#19 Re:

2013-04-04 08:37


Vendég

#20

2013-04-04 10:37

Jó lenne ha már érdemileg foglalkoznának az üggyel a minisztériumban is.

Vendég

#21 re : Nagyrábé

2013-04-04 11:19

#8: Vendég - Budapest

Nagyon téved az Úr!!!!!!!Senki nem vette fel felelőtlenűl

Dr. Damm Andrea jogász a devizahitelekről, és az öncsődről ..    Ha ezt megkeresi és szakít rá anyi időt,hogy meghallgassa VILÁGOSSÁG gyúl a felyében.    És kik azok akik tudták,,,mert  tudták,,hogy így el szabadúl a CHF. Senki nem akarja nem vissza fizetni a fel vett hitelét, de csak a tisztességes kereteken belűl.,Nem pedig négyszeres ötszörös  áron!!!!! Igen is feleljenek akik nyomorba döntöttek sok ezer Honfitársunkat!!

devizás

#22

2013-04-04 11:25

nem hiszem el hogy még minding vannak olyanok akik nem értik miröl van szóval
SENKI SOHA NEM MONDTA SE NEM IRTA AZT HOGY AZ ÁLLAMNAK KELL BÁRMIT IS
FIZETNI A DEVIZAHITEL CSALÁS UZSORAKAMAT ÁLDOZATAINK
CSAK AZT KÉRJÜK MIVEL FORINTOT KAPTUNK FORINTHITELSZÁMLÁRA ÉS NEM
DEVIZÁT DEVIZAHITEL SZÁMLÁRA EZT KORMÁNYI SZINTEN OLDJÁK MEG
AZAZ A KORMÁNY MONDJA KI TÖRVÉNYILEG HOGY EZ A KÖNYVELÉSI MANIPULÁLT HITEL SEMMIS
ÉS KÖTELEZZE A BANKOKAT A RENDES ELSZÁMOLÁSRA...AKI EZ A "" MOCSKOS"" PÉLDÁTLAN ELJÁRÁS MIATT
ELVESZTETTE MINDENÉT KÁRPOTOLJÁK
AZON KIVÜL A FELELÖSÖKET BÜNTESSÉK MEG UGY AHOGY NÁLUNK FEJLETTEBB ORSZÁGOK TETTÉK
ENNYI.....REMÉLEM ÉRTHETÕ

Vendég

#23

2013-04-04 11:36

Aki csak tudja Írja alá a petíciót,csak sok fecske csinál tavaszt!!!!!

Vendég

#24

2013-04-04 12:39

Egyetértek a követelések ))
Fari

#25

2013-04-04 13:45

Nem lett felvéve felelőtlenül a hitel, mivel a Bank kiszámolta, hogy mennyit kell fizetni, csak egyöntetűen módosítgatták, mai napig is módosítgatják a fizetendő összeget. Őket nem érdekli, hogy családokat döntenek nyomorba. Továbbá azért vett fel a polgár hitelt, mert nem rendelkezett más megoldással! Különben úgy gondolom, hogy nem számíthatunk semmi jóra, mivel Csányi "Úr" nagyon-nagyon jóban van a kormánnyal és meg tudja őket győzni a maga igazáról! (pénz beszél, a kutya meg.........)