Kiállunk Szaniszló Ferenc mellett

Quoted post


Vendég

#249

2013-03-25 12:56

Minden tiszteletem Szaniszló Ferencé. Becsülöm a hazája és nemzete iránti elhivatottságát, elkötelezettségét. Azonban magában a petícióban, megrendült a bizalmam.
A hozzászólásokat olvasva az tűnik fel, hogy ezen az oldalon minden következmények nélkül lehet fasisztázni, nácizni, rasszistázni, valamint aljas indokolatlan vádakkal dobálózni. Ezek az aljas uszító beírások rendre meg is maradnak az oldalon. Viszont a rájuk való reagálások, viszontválaszok, melyek indulatban igaz követik a rágalmazók írásait, nos, azok viszont rendre eltűnnek.
Rövid mérlegelés után arra jutottam, hogy ehhez nem érdemes az aláírásommal hozzájárulni, így azt a fent írtak okán, rövid időn belül vissza is vonom. S mivel ezen az oldalon egyoldalú cenzúra zajlik, ezért másnak is ezt tanácsolom. Meglehet, hogy nem támogatói aláírásgyűjtés, hanem inkább adat és névgyűjtés folyik az oldalon.
Feltételezem, hogy ez az írás is a cenzúra áldozatává válik. Viszont ígérem, hogy ebben az esetben én ezt a bejegyzést minden nap visszafogom ide helyezni!

Válaszok

szanisz-lósajtó

#250

2013-03-25 14:49:53

HELYSZÍNI TUDÓSÍTÁS KEREKIBŐL - KÉPEKBEN (kutya pisi-kaki sor)

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/581495_625511497464621_110482864_n...