Kiállunk Szaniszló Ferenc mellett

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Kiállunk Szaniszló Ferenc mellett petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2013-03-21 15:20

Minden elismerésem és tiszteletem Szaniszló Ferencé !

Vendég

#2

2013-03-21 15:37

Szőnyi Bartalos Mária

MINISZTERELNÖK ÚR! EGY SZAVA SINCS?

2014-ben „rossz vicc” lenne, ha a szavazatszámláló bizottság bejelentené, hogy a választásokat a FIDESZ megnyerte, majd 2-3 óra múlva ismét megszólalnának, és azt közölnék, hogy „BOCS’, TÉVEDTÜNK”, mert a választásokat a Bajnaiék nyerték meg.
Mit érezne, Miniszterelnök úr?

Nos, kedves Miniszterelnök úr! Egy szava sincs Szaniszló Ferencet ért megaláztatásról?
Egy szava sincs ahhoz, hogy Magyarországot megalázták és beletiportak, belegázoltak, utólag beleszóltak a külföldi államok egy egyszerű újságírói díj kiadásába?

Nos, kedves Miniszterelnök úr! Felteszek egy nagyon egyszerű kérdést: Már ennyire sem vagyunk szuverén Magyarország?

Tisztelettel várom az őszinte és nyilvános válaszát!

Komárom-Szőny, 2013. március 21.

Vendég

#3

2013-03-21 15:44

teljesen egyet értek vele SZANISZLÓ FERENC nem ezt érdemli főleg nem egy magát nemzetinek mondó kormánytól amiről ismét kiderült hogy egy nemzetet képvisel csak az nem a magyar nemzet.viszont ez a kormány a magyar nemzet szégyene.

Vendég

#4

2013-03-21 16:36

Az ő fegyvere az igazság,amit soha el nem vehetnek tőle!És a haza érdekét képviseli,a Magyar embereket!

Vendég

#5

2013-03-21 16:45

Különös értelmezése ez a történet a szólás szabadságnak.
MAGYARORSZÁGON szólás után nincs szabadság.
Aki pedig önként nem lép fel a keresztre, azt ma is odaszegezik és üvöltik: "Feszítsd meg!"
Lengyel Károly

Vendég

#6

2013-03-21 16:54

Minden Tiszteletem Szaniszló Ferencé,de a Kormányunk reagálását azt,hogy cserbenhagyta azt az Embert, aki mindig kiált mellete,nem tudom ,és nem is akarom elfogadni.Ennyire nem kellene "megfelelni"-"politikailag korektnek" lenni."EZEKNEK" úgysem jó semmi! Akkor nem mindegy? Én,akkor is Gratulálok Szaniszló Ferencnek!!!További sikereket jó egészséget ,kitartást kivánok Neki! Tisztelettel: F.László

Vendég

#7

2013-03-21 17:16

Alá írtam a petíciót, mert a meggyőződésem ezt diktálja.Ami a jelenlegi médiát és döntés hozókat illeti,nem érdekel a véleményük.

Vendég

#8

2013-03-21 17:33

Milyen kormányunk van kérdezem én ?
Egy igaz magyar emberrel ilyet csinálni ehhez már vastag bőr lehet a pofáján aki ezt alá írta !
Itt látni meg hogy a zsidók diktálnak.
Ezt nem szabad hagyni fel kell állni a fotelből és tüntetni kel a kis falutól a nagy városokig.Ha ezt nem csináljuk akkor rabszolgák leszünk !
Szebb Jövőt és Kitartást !!!

Vendég

#9

2013-03-21 17:37

A lepel lehull,az igazság kristály tiszta! Nagy munka tudás, ,kitartás erő,és bátorság van Szaniszló Ferenc mögött. Az IGAZI ÚT A KRISZTUSI, amely nagyon nehéz ,de végig haladunk rajta. Egyként állunk mellé,haladunk vele,ktartunk mellette. A Teremtő Szentháromság segítsége Okán. Szeretettel . Irén. SzentEndre 2013.március. 21. Tavaszi Napéjegyenlőség napján !

Vendég

#10

2013-03-21 17:51

Minden Tiszteletem és megbecsülésem a Szaniszló Ferencé.

Vendég

#11

2013-03-21 17:52

Teljes szívembők örülök hogy összefogunk Szaniszló Ferenc mellett!Ő igaz Arany ember!Kívánok sok síkert . szerencsét és kitartást!

Vendég

#12

2013-03-21 17:53

A magyar emberek némelyike,többek között Balog úr,nem érzi jól magát ,ha nem szaros a szája!

Vendég

#13

2013-03-21 17:55

Szaniszlò Ferenc màr évek òta bebizonyitotta, hogy teljesen kivül àll az un. "politikailag korrekt" ùjsàgfikàlòk soraibòl. Ô egy igazi HAZAFI! Most is megmutatta, hogy nem alkuszik a globalista bérencekkel és ezért Neki külön dijat kellenne adomànyozni. Természetesen a mai politikai uralmak egész EU-ot a globalizmusba sodortàk, igy Magyarorszàgot is. Az EU semmei jòt nem hozott a magyaroknak, de màs euròpai népeknek sem. Az EU màr régen àtlépte a diktatùra hatàràt. Nem hinném, hogy ez még sokàig igy mehet. Minden diktatùrànak egyszer vége van, ennek is, remélem hamarosan vége lesz! Èljen Szniszlò Ferenc!

Vendég

#14

2013-03-21 17:57

Orommel irtam ala a peticiot.Nem hagyhatjuk annyiban,hogy egy tehetseges,Magyar Embert ilyen aljas modon meghurcoljanak es megragalmazzanak!Mindennek van hatara .Ez mar mindenen tulmegy!
Másként gondolkodó

#15 Re:

2013-03-21 18:03

#3: -  

 Nem, Szaniszló Ferenc mást érdemel.


Vendég

#16

2013-03-21 18:05

Sok ilyen igaz Magyar emberre volna szüksége a hazának mint ön Szaniszló úr. Önt tiszteljük és becsüljük, a műsorát kiválónak tartjuk ,mi magyarok.! További sok sikert, és jó egészséget kívánunk. Tisztelettel: Jakab István
Másként gondolkodó

#17 Re:

2013-03-21 18:05

#14: -  

 Hol itt a rágalmazás?


Vendég

#18

2013-03-21 18:35

Szégyen és gyalázat ami az országunkban folyik.
Megengedhetetlen számomra az, hogy intervenciós amerikai és izraeli terroristák mondják meg hogy a saját országomban mit tehetek,mit nem,wc-re mikor mehetek stb...

Vendég

#19

2013-03-21 18:49

Szaniszló Ferencből nemzeti Hőst faragtak azok akik felemelték a szavukat ellene. Tisztulnak a sorok, mely sok alvó Hazafit sodort a Nemzet mellé. mitya

Vendég

#20 Re:

2013-03-21 18:58

#6: -

toth tihamer


Vendég

#21

2013-03-21 19:04

Már megint népünk ellenségei előtt tört el a gerincünk.

Vendég

#22

2013-03-21 20:23

Mit is mondhatnék, forr bennem a düh ezerrel. Ha Sz.F. visszaadta a díjat, akkor Balog Zoltán is haladéktalanul mondjon le, így lenne tisztességes!

Vendég

#23

2013-03-21 20:56

"nemzetközi"? Eifram Zuroff mitől nemzetközi?XD

Vendég

#24

2013-03-21 20:56

Remélem a miniszter úr átgondolta amit tett. Ne feledje, hogy Szaniszló úr munkásságával érte el ezt a népszerűséget aminek örvend.Nem alkudott és nem volt részrehajló, csak egy nemzeti érzelmű keresztény magyar. Miniszter úr ilyen erkölcsösséggel nincs amit keresni az Orbán kabinetben. Ez méltatlan egy polgári keresztény miniszterhez. Nem venném rossz néven becsületbeli lemondását.


Vendég

#25

2013-03-21 20:59

Ha vissza is adta Szaniszló Ferenc a díjat, az erkölcsi győzelem akkor is az övé.
Egy hozzószóló javaslata, hogy aranyból kellene készíttetni számára Táncsics díjat.
Az ötletet támogatom, hozzá is járulnék.