A közoktatásért!

Quoted post

Elkeseredett

#513 tankönyv

2013-03-21 18:46

Segítség! Van itt egy tankönyvfelelős? Nem boldogulok a Kellóval!! Vagy nem működik vagy rosszul működik. És rendkívül zavarosak és hiányosak az instrukciók!

Válaszok


Vendég

#514 Re: tankönyv

2013-03-21 21:04:43

#513: Elkeseredett - tankönyv

Végre ma én is megkaptam a jelszót, de nem tudtam belépni. Így nem tudom elképzelni, hogy határidőt tartani tudom...


Vendég

#515 Re: tankönyv

2013-03-21 21:17:02

#513: Elkeseredett - tankönyv

Persze, hogy van, most is benn vagyok a felületen. Tetű lassú, nyugi, 20 perc, míg beérsz. Aztán "Betöltés folyamatban..." és csak forog, forog. Közben netezek, kártyázok egy kicsit. A belső felület lassú, fapados, bonyolult. 730 tanulóra ez lehetetlen határidőig. Délután látta a vezetőm is, levelet írt a tanker.-nek. Még a múlt hetire sem válaszoltak. Úgy látom, nem tudjuk tartani a határidőt.

A biztonság kedvéért felvettem videora, hogy 10-15 percig csak forog egy kattintás után. Kiírom CD-re, saját védelmemben. (a reflexek működnek)

Közben minden intézményvezető az adatszolgáltatással van elfoglalva: kollégák végzettségei (középiskolai is), tanfolyamai, kiskorú gyermekek száma, várható végkielégítés összege... Ha szerencsések vagyunk, már ápr. végén kiderül: ki megy, ki marad. Ha nem, akkor csak augusztusban.

No, ez itt a lényeg, nem a tankönyvek grammja.