Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

EMBER

/ #266 Re:

2013-02-19 14:41

#265: EMBER

Csak azt nem tudom mit csodálkoztok ezen a dolgon.Nem vettétek észre,hogy ebben az országban a dolgozni akaró és dolgozni tudo emberekkel mindent meg lehet csinálni.Itt sajnos most nem csak a vagyonörökröl van szó.Itt sajnos a bérböl és fizetésből élökre gondolok.Ebben az országban a dolgozónak csak kötelességei vannak, joga az már nincs.Én se vagyok már mai gyerek,éltem /abban a szemét kommunista világban/ de abban legalább ha dolgoztál akkor legalább volt pénzed és biztos megélhetésed,és biztos jővőd.A gyerekeknek meg normális életet tudtál biztositani.Akkor azért büntettek ha nem dolgoztál,most azért büntetnek mert dolgozol.Tévedés ne essék akkor is voltak okoskódók ,csak ennyire pofátlanok nem voltak mint most.Annak idején ha valaki fönök akart lenni a szamár létrát végig kellett neki járni és tapasztalatot gyüjteni,most meg huszon évesen kijönnek az iskolákból és mindjárt fönök lesz,holott szakmai tapasztalata egyenlő a nullával,de azt már tudja hogy a melost hogy kell átvágni hogyan kell hülyiteni szerencsétlent,ahoz hogy neki minél több legyen. És addig ameddig nem megy ki 2-3 milió ember az útcára tüntetni addig símán bele törölhetnek ilyen dolgokat a képünkbe,és jó nagyokat röhögnek a markukba mert mi meg hagyjuk.Annak idején a taxisok feltudták tűzelni az országot amikor 50 forintra akarták emelni a benzint ez azóta se sikerült senkinek igazán.