Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

SiegruneHagall

/ #22

2013-02-02 08:58

Nekem azzal van bajom, hogy szereztem egy kék bizonyítványt amit most leminősítenek! Ez nálam olyan mintha érettségizni is ujra kéne! Miért kell az alapokat ujra? Miért nem elég a megujult jogszabályokat követni és abból vizsgázni?! Miért kell ujra tételeket húzni és vizsgázni? Nem ezért van egy évben 4 lövészet mely oktatással egybekötött. Nálunk legalábbis igy van... Ennek pont ez a célja, hogy ott frissitik a tudásod. Ha nekik ennyire kell a pénz akkor valamilyen cimszo alatt küldjenek csekket és azt befizetjük. Mellesleg jó lesz majd azt is 75.000-ből. Mert a juttatásunk az nem annyi mint egy hivatalos fegyveres szervnél dolgozo embernek. Majd, ha közel olyan jogkörrel rendelkezünk majd és lesz megbecsülés és tisztességes havi jövedelem akkor majd hajlandó leszek tanulni! Most jelenleg én nem hajtok fejet és abbahagyom a vagyonvédelmet! Én nem tanulok és nen vizsgázok és főleg nem fizetek olyan dologért amit rám eröltetnek. Elegem van a lehúzásokból. Valaha a vagyonőri is visszavonásig volt érvényes! Most már az is 5évente 12e. A orvosi és az agyturkász 17e. Most majd ez is 12e 5évente. Na szépen vagyunk.. Más munkahelyen a továbbkébzés ingyenes! Mi meg fizetünk mint az állat a semmiből, miközben hónapról hónapra élünk! Egy megosztást reggel elküldtem Orbán Viktor oldalára is. Ott beleolvashatsz, ha a nevemet keresed. Bár ez nem változtat semmin...