Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

SiegruneHagall

/ #20

2013-02-02 08:57

Egy kiváló munkatársam írása!

Egyszerű pénzlehúzás, ami azért kell, mert amikor felajánlották a kamarából való kilépést, sok potya pénztől estek el, amit valahogyan megpróbálnak beszedni. Nem véletlen, hogy erre a tanfolyamra a kamara oldaláról lehet jelentkezni. Azt nem vitatom, hogy időnként szükség van frissítésre, de például mi évente négyszer kötelező jelleggel megyünk lövészetre, és időnként oktatáson frissítik a tudásunkat. A mi munkakörünk nem olyan, mint egy orvosé vagy egy jogászé, ahol úgymond folyamatosan változik, fejlődik a szakma. A mi szakmánk kb. olyan mint a wc-s nénié, vagy mint a vasúti kerékkopogtatóé, ami nem igazán tud fejlődni tovább onnan, ahol épp van. Nem tudom, egy ilyen tanfolyamon egy már korábban végzett személy és vagyonőr mi újat tanulhatna, hiszen akár a jogszabályok, akár a gyakorlatban alkalmazott technikák is majdhogynem ugyanazok, mint évekkel ezelőtt. Ráadásul mindenki tudja, hogy az ebben a munkakörben dolgozó biztonsági őrök túlnyomó többsége nem keres annyit, hogy akár 5 évente kidobjon ekkora összeget az ablakon, csak hogy elégedettnek tudja a kamarában és a minisztériumban csücsülő nyugdíjas rendőri felső vezetőket. Én nem tudok fizetni, miután nem emelkedett a fizetésem olyan mértékben, hogy egyáltalán fejlődjön a családom költségvetése, hónapok óta nullás az egyenlegünk, miután a rezsiszámlák olyan mértékűre emelkedtek, amilyenre. Úgyhogy az a nagy büdös helyzet, hogy innen üzenem a kialakulóban lévő kommandónak/hatóságnak, vagy pintér sándornak, hogy nyugodtan hajoljon a földig, aztán még tovább, majd cuppancsa bele a hülye fejét a saját seggébe, és ha már ott van, fulladjon is meg! Tőlem nyugodtan jöhetnek hozzám a szarháziak, ha pattaásig feszítik a húrt, majd lesz egy kis tűzpárbaj az ajtóban, és lehet hogy a végén én kerülök tálcára, ám ez a játék már a családom bőrére megy, és értük ölni is képes lennék!!!