Váltsák le Mezei Dánielt a Forma 1-nél! Vissza Palikot

Éva

/ #33 Na nem:

2012-12-14 23:35

Én sajnos azt érzem hogy Mezeivel nem ugyanazt a F-1 et nézzük, ugyanis egyszerüen van vmi folyamat a mit ö nem tud követni, bár itthon nyugodt körülményekben persze könnyen beszélek, de ö a közvetítést nem ma kezdte és más területen nem ennyire pocsék de h ö az elmult jó néhány évben nem követte a dolgokat az tuti. Csak most tanulmányozhatta át a mult éveket mikor megtudta h be kell ülnie. Ráadásul vhol hallottam h ö is bevallotta h nem lesz egyböl toppon de könyörgöm Wéber Gabit nem kellene hülyének nézni mert néha az az érzésem, aki egyébként tényleg birka türelmü volt egész évben, az okoskodó Mezei ennekk ellenéra néha (kvéletlenül elnézte Gabi) durván szólt vissza legalábbis érezni lehetett rajta h na én is tudok valamit halljátok nézök ahhhhhh szánalmas. Ha jövöre is Mezei lesz eret vágok magamon mert ahogy szegény Massának az év elején mondták h leváltják mégsem tették mert van multja és összeszedte magát, megértem de hogy év közben Dánielt nem rakták ki az ok de jövöre NEM. Kíváncsian várom h mi lesz de én félsikerként könyvele m el ha nem Mezei lesz ja é shogy Szujó Zoltán nem megy nagyon messze ( külföldi tv társaság) mert ö kell nélküle nincs színvonal. Köszi annak aki elolvasta a gondolataim. :-)