Váltsák le Mezei Dánielt a Forma 1-nél! Vissza Palikot

kalmo

#26

2012-09-23 22:12

DE PALIK SEM KELL !!!
ede

#27 Re:

2012-10-07 15:21

#1: -

Szerintem Paliknál rosszabb nincs

ede

#28

2012-10-07 15:26

Palik ugyanolyan gyagyás, + beszédhibás is, kollégáját gennyes módon lekezelte
laciapu

#29

2012-11-08 19:14

Bosszantóan nem ért a forma 1-hez (sem), nagyon idegesítő! még jó hogy van mellette a szakértő, néha helyreteszi a sok baromságot. Palik értett hozzá, és még ráadásul humora is volt! Nagyon jó lenne újból őt hallani !!!
bargab

#30

2012-11-25 20:23

Engem rettenetesen idegesít mind a stílusa mind a mondani valója tartalma,szerintem bántóan gyenge riporter a közvetítés költségéhez képest.Meg kell hallgatni a sky spors-on futó F1 közvetítést vagy a német RTL-t. Van mit tanulni, bár ezt nem biztos hogy lehet.
F'

#31

2012-12-14 16:57

Palik, Czolner, Wéber!!!!!
Mezei mehet a lecsóba annyira nem ért hozzá h már fáj mikor hallgatom, sürgősen el kéne távolítani remélem jövőre már más lesz helyette remélve Palik vagy Czolner..!!!!!!!!!!
norbee666

#32 lehet menni, Dani viszlát..

2012-12-14 20:43

lesz ez több is :) vissza Laciit!!
Éva

#33 Na nem:

2012-12-14 23:35

Én sajnos azt érzem hogy Mezeivel nem ugyanazt a F-1 et nézzük, ugyanis egyszerüen van vmi folyamat a mit ö nem tud követni, bár itthon nyugodt körülményekben persze könnyen beszélek, de ö a közvetítést nem ma kezdte és más területen nem ennyire pocsék de h ö az elmult jó néhány évben nem követte a dolgokat az tuti. Csak most tanulmányozhatta át a mult éveket mikor megtudta h be kell ülnie. Ráadásul vhol hallottam h ö is bevallotta h nem lesz egyböl toppon de könyörgöm Wéber Gabit nem kellene hülyének nézni mert néha az az érzésem, aki egyébként tényleg birka türelmü volt egész évben, az okoskodó Mezei ennekk ellenéra néha (kvéletlenül elnézte Gabi) durván szólt vissza legalábbis érezni lehetett rajta h na én is tudok valamit halljátok nézök ahhhhhh szánalmas. Ha jövöre is Mezei lesz eret vágok magamon mert ahogy szegény Massának az év elején mondták h leváltják mégsem tették mert van multja és összeszedte magát, megértem de hogy év közben Dánielt nem rakták ki az ok de jövöre NEM. Kíváncsian várom h mi lesz de én félsikerként könyvele m el ha nem Mezei lesz ja é shogy Szujó Zoltán nem megy nagyon messze ( külföldi tv társaság) mert ö kell nélküle nincs színvonal. Köszi annak aki elolvasta a gondolataim. :-)
Perez

#34 martin.bognar85@gmail.com

2012-12-15 03:21

Palik és a Gundel Takács.... aaaaaz lenne az igazi! :)
MrKovalcsik

#35

2012-12-15 19:14

Szeretnénk visszakapni Palik Lászlót a Formula-1 kommentátori székébe, mert Mezei Dániel botrányosan rosszul teljesít! Üdv: Kovalcsik Tamás

Vendég

#36

2012-12-15 23:30

Vissza Palikot!!! Egyszerűen siralmas nélküle az F1 közvetítés!! :/
Tocska

#37

2012-12-16 16:19

Palik szint vitt az F1 közvetítésbe. Mezeinél én is többet értek hozzá és az éjjeli szekrényem szórakoztatóbb.

Vendég

#38

2012-12-17 13:04

Örülnék, ha sikere lenne ennek a dolognak. Ha esetleg Palik nem is jönne vissza én még Szujó Zolit is elfogadnám kommentátorként, bizonyította, hogy nagyon is jó. Szakértelme nagyszerű, és nagyon komoly hangulatot tud teremteni, beleéli magát a közvetítésbe hasonlóképpen, mint Palik Laci.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-12-17 13:09



Vendég

#40

2013-03-31 00:20

Nagyon jó lenne,ha Palik visszajönne,mert végre érthető és színes lenne a közvetítés.Drukkolok
neki !!!

Vendég

#41

2013-04-12 14:32

Mezei rengeteg sületlenséget kajabált és mondott.
Pl-k.: ... utána Lewis Jenson Button a 3. ... (2012 Kína, futam)
... Michael Schumacher a féktávon Bruno Sennának neki ütközik... (2012, Szingapúr→ mellesleg MSC Vergne-nel ütközött (a Mezei a szingapúri helyett biztos a spanyol versenyt nézte))
... újságot olvas Adrian Newey... (2012, Brazil futam (mellesleg az Vettel autójának a fényképe volt)
... (Massa csapatrádiója: stay out) Mezei→ be kell jönnie, Wéber→ kinn kell maradnia (2012 Abu D., innen látszik ki tud angolul)

Mellesleg szánalmas volt, nem volt humora, csak erőltetni próbálta, és igen közbevágott Wéber szavába rendszeresen.
De! Most már vége a rémálomnak! :) Újra színvonalas az F1-es közvetítés, habár Szujót már tavaly is be lehetett volna ültetni az MTV-hez a Mezei helyett! Ugyanis tavaly izgalmas idény volt, óóó a Szujó vagy a Palik milyen jókat tudott volna üvöltözni, és nem ilyen baromságokat, mint amit a Mezei tett, aki fölöslegesen képes volt átüvöltözni baromságokkal a visszajátszásokat is!!!
Mezei nevetség tárgya lett már a ClassFM-nél is, hogy legyen mire visszaemlékezni, itt a link:
→ 1. rész: http://www.youtube.com/watch?v=ldE2GOq970A
→ 2. rész: http://www.youtube.com/watch?v=47vAeC1HGEI

Vendég

#42

2013-04-12 14:32

→ 3. rész: http://www.youtube.com/watch?v=Muaukr0QSrg

2013.01.07. A Forma-1-es közvetítésekben megjött a megváltó, Szujó Zoli Wéber Gabi mellé.→ piros betűs napnak kell lennie, vagy ahogy Palik mondaná (kit igen is nagyra kell becsülni, mivel nagyon szép névjegyet tett le az m1-en és az RTL Klubon anno): "A kommentálás ünnepe" (← 2006 BRA: "Az autósport ünnepe" (Schumi előzi Kimit 3 körrel a futam finish-e előtt., http://www.youtube.com/watch?v=xeA9WYK-bYo (kicsit rossz a kép, de a színvonal jó :) )).

Sok sikert Zoli és Gabi, eddig nagyon jók vagytok (Wéber: "Hát a következő jégkrémszállítmányból Hülkenberg nem kap" (2013, MAL)→ ez a spontán érkező humor! Nem olyan erőltetett gyengeség, amilyet a Mezei csinált.

Ez a 41-es komment folytatása!!!!