Kérem folytassák az InuYasha leadását, mely évek óta szünetel!

Eszter
A petíció szerzője

/ #241

2012-11-28 00:01

Hát nem tudom, de azért köszi az infót. Nekem fontos a formátum és a méret is. Hát én több GB-os formában biztos nem szedem le sehonnan se, bocsi. Ennyire azért nem éri meg és mint mondtam én nem vagyok minőségkényes, még akkor se, ha vízjeles. Hogyha részenként AVI, vagy WMV, vagy MP4, vagy MKV, vagy MPEG formátumú és nem több részenként maximum 400 MB-nál, akkor esetleg igen. De különben nem. Ennek ellenére köszi, majd még meglátom lesz-e kisebben ezek közül valamelyik formátumban. Nekem még tökéletesen megteszi a vízjeles jóval kisebb és valamivel közepes minőség feletti is. Hogy örökre, vagy sem, azt még nem tudom, majd még meglátom. Ám regizős (már hogyha regizős) oldalról nem valószínű, hogy leszedem, ha majd netán leszedem. Bár régen úgy hallottam, hogy állítólag a VirtualDub-ban valahogy le lehet szedni külön a vízjeleket, de ez nem biztos, avagy nem minden esetben. Bár sajnos tudom (főleg tapasztalatból), hogy a VirtualDub a legtöbb esetben kényes és főleg AVI-kat hajlandó csak megnyitni. Te mit tudsz erről?