Legyen választható a jelenleg még kötelező védőoltás


Vendég

/ #73 Re: Legyen választható a jelenleg még kötelező védőoltás

2012-11-20 14:22

#68: vendég -

Az én anyukám egészségügyben dolgozott. Az orvosokat Istenként tisztelte, a rendszerrel együtt. Ezt a hitet adta át nekünk is.

Ma van két cukorbeteg unokája a négyből. Eddig! Most már ő sem tiltakozik, ha én, a kinyílt szememmel és tudásommal az orvos és védőnő, ÁNTSZ és az oltásokat elrendelő ismeretlen "felelősen gondolkodó és cselekvő" szakemberek ellen fordulok! A harmadik unoka oltás után 10 perccel allergiás reakciót produkált, amit kezelni kellett, a negyedik az oltástól 3 hónaposan megbetegedett. Szerencsére eddig még nem véglegesen! Bár ki tudja, mivel, ha a folyamat elindul, hosszú hónapokba, évekbe is telhet, mire megjelenik maga a betegség. ÉS az ÁNTSZ-nek, gyerekorvosnak, védőnőnek mindez nem elég ahhoz, hogy a gyerekek a további oltások alól véglegesen mentességet kapjanak! Kaptam egy hivatalos levelet, amiben végre elismerték, hogy a gyerek allergiás reakcióját komolyan ki kell vizsgálni. Mire az oltási tanácsadó közölte, hogy nem tudja, ki írhatott ilyesmit, mert ma Magyarországon nincs olyan vizsgálat, amely megállapíthatná, hogy az oltóanyag mely részére allergiás a gyerek!!!! Na erre tessék gomobot varrni! Én eddig a pontig azt gondoltam, valamennyire van értelme tisztességesen fellépni és fair elbánást várni, de most én is azt gondolom, az egész oltás mizéria csak és kizárólag üzlet!!!! Népbutítás!! Ha mégsem így van és van hatásos, nem mérgező védőoltás is, akkor tessék azt nekem prezentálni! ÉS LEGFŐKÉPP MEGADNI AZT A JOGOT, HOGY A GYEREKEIM ÉLETÉT MEGVÉDJEM!!!! JELZEM, MIRE ŐK FELNŐNEK, TISZTÁBAN LESZNEK AZ EGÉSZ ÜZLET MŰKÖDÉSÉVEL, ERRŐL ÉN GONDOSKODOM ÉS TEKINTVE, HOGY NEM HÜLYÉK, TALÁN LESZ MÓDJUK MEGKERESNI AZ ÉLETÜK TÖNKRETÉTELÉÉRT FELELŐSÖKET, HA AZOK AKKOR MÉG ÉLNEK.