Legyen választható a jelenleg még kötelező védőoltás

vendég

/ #68

2012-11-13 09:34

Hát én is elhittem z oltásokról hogy védenek. mint gyakorló szülő szembesültem vele, hogy ez nincs így. Mehettem bárhova, azt mondták az oltás biztonságos...csak épp nincsnek biológiai markereik, ebben az elkemizált világban születettek, 3.4 generciósan átoltottakkal, esetleg anyatejes babánál fogamzásgátló mellett, mi történik? Kutatom, keresem a gyógyszerbiztonság egyedüli megoldását, a farmakokinetikai elemzést az összetevőkre, nincs. Pedig ez tehetne pontot a vita végére. Valószínű, ha van titkos, az oka annak hogy nem nyilvános az hogy pont azt predictálná: nem kell oltani...ha meg nincs, ezért nincs. Végül is hagyomány, elhiszik az emberek, minek érdekelje őket, mit tesz a gyermek szervezete egy rakás izomba juttatott méreggel?! Aki bízik bennük, tegye meg. Oltasson. Aki viszont nem, mert megégette magát, az ne. Aki tartotta már a kezében a légzésmegállt babáját, aki küzdött az életéért, az méltán feltételezheti hogy oltási szövődmény, hisz az oltások után jött elő a probléma, komplex immunhiányos folyamattal.De persze a család többi tagjánál az hogy az egyik gyerek bajba került az oltásaiktól, nem kontraindikálja hogy oltsanak. felelőtlenség. Egy totálisan megmanipulált embertömeg, élükön az orvosokkal, akik-tisztelet a kivételnek- a gyógyszerlobby marketing és végrehajó személyzete. Én sem merek több gyereket szülni erre a világra.