Kérem folytassák az InuYasha leadását, mely évek óta szünetel!

Eszter
A petíció szerzője

/ #215

2012-10-27 12:08

Nem értem, mi rosszat tettem és nem néztem le senkit sehol se! Honnan tudjam én azt, hogy te és akár esetleg mások látták-e végig a sorozatot? Erről nem volt egyértelmű infó sehol, csak jót akartam! Nem értem, hogy ez miért ekkora baj? Elegem van az ilyenekből, akik így félreértenek, akik főleg, vagy csak a rosszat látják, amikor csak segítek (a linkekkel is bárkinek, nem csak neked, aki még nem látta tovább)! Te magad mondtad, hogy a 103. részig láttad korábban és bárkinek globálisan, aki ott olvassa csak segíteni akartam! Akkor mit gondolsz, honnan tudjam, hogy tovább is láttad, mit higgyek? Nem volt elég egyértelmű, illetve félreérthető volt. Nem értem, ezért miért kell engem lenézőnek tartani és kioktatónak, meg ilyesmi, csak mert segíteni próbáltam, nem vagyok gondolatolvasó! Nem én vagyok durva és lenéző, hanem te, azt hittem, inkább örülni fogsz és rendesebb vagy és leszel, még akkor is, ha végig láttad a sorozatot! Tudom jól, hogy nem ez az egyetlen anime, elnézést hogy jobban mertem erről beszélni. Vitát nem szeretnék (remélem te se), de kérlek érts meg és gondolt át mindezt jobban! Köszi. És mindezért kissé butaság, illetve túlzás volt ott törölni a segítő hozzászólásaimat, már bocsi.