gyermekinkért

Juhász Zsolt èrd

/ #16 Helyesírási hibák

2012-10-09 09:56

minden értékelési szándékot mellözve (bocsánat nincs a laptopomon Magyar karakterkészlet, ezért a rövid ö és ü, de van "ß")csak megfigyeléskéntés senkit sem szándékozva bántani. Magamat is csak figyelem belülröl, hogy milyen programjaim futnak. Igen én is észrevettem a helyesírási lényegtelenségeket, de nem arra koncentráltam, hanem arra amit én is nap mint nap látok érzek és már évek óta gyüjtögetem a háttérinformációt. De sokan hiteltelennek tarják, persze egyszerübb lenne felnézni az égre, reggel felkelés után azonnal, és a nap folyamán többször is kinézni. Összeszámolta már valaki, hány engedélyezett repülö jár 5 percenként ugyanabban a sávban? Ez már nem légifolyosó. Sajnálom, nem akarok senkit sem sokkolni, de itt már nem a gyermekeink jövöjéröl van szó hanem már csak hónapok kérdése. A teljes besötétítést már csak a hold fénye (ami csak visszatükrözödés) éli túl. Permeteznek, mérgeznek? Szaniszló az (ECHO) ban már minden alkalommal megemlíti. Ez az egész ellenünk irányul az életünk forog kockán, a túlélésünkröl van szó. Ne a helyesírási hibákat számold hanem nézzd az eget, elmélkedj, nézz rá a Youtubon, és ebresztgesd honfitársadat. èn is teszem amit tudok www.valovilag.org. Könnyebb elhinni a "összeesküvéselmélet" kinevetöinek a maszlagját, mert ugye hihetetlen, hogy valakik embertársait legfeljebb háziállatszámba veszik. A vegyi csíkok csak egy aprócska része a NAGY egésznek. 53 aláírás kezdetnek nem rossz, de végeredménynek halálos. Terjeszd mintha az életedért harcolnál, mert tényleg azt teszed. Ne értem, ne magadért, ne a gyermekedért, hanem mindnyájunkért