Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Lukrécia

/ #10552 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-13 06:36

#10551: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!! 

 Hát te jól rátapintottál a lényegre. Én azt magyarázom, ezek szerint feleslegesen, hogy a nyugdíjam megállapításakor élt a gyermekem, az éveim megállapításánál szerepet játszott, azaz 1 év kedvezményt kaptam utána. Több nyugdíjat nem. Most, ha jól értem, akinek nincs gyermeke, annak kevesebb nyugdíjat akarnak adni. Én megkérdeztem, hogy a gyermekem halála azzal is jár-e, hogy én gyermektelenné váltam? Nem elég az ember baja, fájdalma, ilyen "jóérzésű" emberek, mint Te is vagy, még ki is forgatják az ember szavait és úgy magyarázzák, hogy nyerészkedni akarok. A fiam négy árvát hagyott maga után, akiket az édesanyjuk a legnagyobb szeretetben nevel, de minden támogatás jól jön nekik. Ahol tudom, segítem őket, ez így természetes. Ha elvesznek tőlem, azt az árváktól veszik el. Ennyi. Magyarázhatsz, amit akarsz, egy érzéketlen tuskó vagy.

Egyébként mi az, hogy adókedvezmény? Miért kell a nyugdíjat megadóztatni? 39 évig dolgoztam becsülettel, mindig be voltam rendesen jelentve, leadóztak a munkáltatóim utánam, milyen adókedvezményről beszélsz? Nem érzem úgy, hogy olyan sok kedvezményt kapnék. Tőlem ez a kormány, mint sok másik sorstársamtól is, csak elvesz.