Ne legyen Horthy-emléktábla a Debreceni Református Kollégiumban!


Vendég

/ #62 Re:

2012-05-17 10:55

#1: -

Ha egy népnek országnak nics történelme az elveszett. Nem tudom, egyáltalán Magyar /vagy nem az?/ hogy írhat ilyen gyalázatot le. Ettől félnek kidrűl a MAGYAR IGAZSÁG. Ha itt éltek a Szülők ill. nagyszölők attól érdemes megkérdezni Ők mit mondanak KI VOLT VITÉZ NAGYBÁNYAY HORTY MIKLÓS.  Én csak jót hallottam ettől a korosztálytól.Úgy beszélnek róla mint a saját családtagjukról. Akkor, volt nemzet, család, hazafiasság, tisztesség, becsület. A kormányzása alatt példa nélküli fejlődésnek indult az ország. A legjobb pénz európában a magyar pengő volt. PONT EZT GYALÁZZA AZ AKI AZT MONDJA AMIT A SZÁJÁBA ADNAK. EZZEL TUDATOSAN SZÉT SZAKÍTJÁK A CSALÁDOKAT, A NEMZETET.   Nos a háború csak ezért alakult ki, hogy az országot eltöröljék a Föld felszínéről. Ha így gondolkodik valaki, nem tesz mást mint segíti ezt az erőt. Feltétlen járjanak utána a valóságnak. Amit most kap az ország, az ennek az égisze alatt működik. Ma mi van? Édesanyám most 98éves lenne, ha élne. 1974 környékén kicsúszott a számon, Ez egy embertelen társadalom amiben élünk. Az Ő válasza," IGEN, A HORTY RENDSZER, TISZTESSÉGES NORMÁLIS TÁRSADALOM VOLT. Aki ilyeneket mond az csak azt mondja amit a média a szájába ad. Nehogy gondolkozzon.Érdemes lenne utána járni, mi a valóság. Magyar közmondásokban megtalálható az igazság, ami nem véletlenűl alakultak ki." Minden újszülöttnek, minden vicc új." Ilyen rombolást gyalázatot amit 1945-ta nem még a török, osztrák birodalom sem művelt ilyen rombolást. Most már nagyon sűrgetővé vált az ország feldarálása, mivel már ugrásra készen állnak a határokon 10000-100000-1000000 akik ide akarnak betelepedni, mint PALESZTINÁBA.  Ha tudatosan vásárolnak MAGAS MINŐSÉGŰ MAGYAR TERMÉKET, és nem a hatalmon lévők irodalmát, műsorát nézi olvassa, talán ráébred a valoságra.