Családi pótlék ne legyen utalvány!

karadiszilvia

/ #196 Re:

2012-04-19 22:12

#194: -

Hú de okos vagy te is, a nem segélyessel együtt! Ha kicsit olvastál volna, akkor tudnád, hogy az árak az egekbe szöknek, míg a fizetések a béka segge alatt vannak! Képzeld, 9 éve szültem első gyerekemet, és nagyon jó fizetésem volt! NINCS SAJÁT LAKÁSUNK!! Szüleimnél élünk, mert nem tudjuk összerakni a pénzt saját házra! 16 éves korom óta dolgozom, ahogy befejeztem a sulit! Mégsem jutunk egyről a kettőre! Vannak elvált szülők, vagy éppen özvegyek! Mily meglepő! Ezt nem lehet előre betervezni! Úgyhogy nem a semmire szülünk! Majd elfelejtettem, vannak, akik nem mehetnek vissza GYES-után, mert mondjuk kisgyerekes már nem kell, vagy éppen idő közben megszűnt a cég, stb! Vannak beteg gyerekek, akiknek szintén nem lehet azt mondani, hogy CSAK ERZSÉBET UTALVÁNY VAN, GYÓGYSZERT NEM KAPSZ! Szóval sorolhatnám itt a hülyeségedre az ellenpéldákat, de nincs hozzá türelmem! Ha valakinek észből csak ennyit osztott a Jó Isten, azt nagyon tudom sajnálni!

 

A szülés utáni időket leszámítva, mindig dolgoztam, sőt, volt, hogy egyszerre 4 helyen és a családomra már nem jutott időm! Egyik munkahelyről ki, a másikba be! 31 éves vagyok, de úgy nézek ki, mint egy 40 éves! Sosem mentem segélyért! De sajnos vannak olyanok, akik TÉNYLEG RÁSZORULNAK! Ezt kellene belátni! És itt nem a retkestalpú cigányokra gondolok!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...