Rokkantvadászat...


Vendég

/ #341

2012-04-16 08:47

30év kemény fizikai munka után le mertem betegedni!14 éves korom óta dolgoztam!8 éve rokkant vagyok!Kevés lenne a hely a betegségeim felsorolására!2éve 67%-ról át minősítettek 53%-ra és rehabilitálható lettem!2 évig éltem ebben a "státuszban! ,de olyan munkát nem tudtak adni amit a betegségeimmel együtt el tudnák végezni!2012 február 29-én lejárt ez a rehebjáradék !A betegségem egyre több lett!pl a bal kezemet 6x operálták ,volt egy szívműtétem stb.A NYUFI február 12.-e előtt nem fogadta el a papírokat az újból kért felülvizsgálatra !12.-e után leadtam!Illetményt február 14-én kaptam útóljára .Két hónap alatt semmiféle bevételem nem volt!Most kaptam az önk.-tol 15 ezer forint segélyt!Ebből a 15 ezer forintból kell a 2 hónapban megélnem ,gyógyszert vennem,enni és a kb.40ezer forint rezsit kifizetni!Lehet választanom,vagy éhen halok ,vagy csak simán elalszom,mert a gyógyszerekre nincs pénzem!Április 10-én voltam felülvizsgálaton!azt mondták,5-6 hét múlva küldik a határozatot,jó esetben!Tehát,ha minden simán megy akkor júliusban kapok ellátást!Egyedül élek,eddig nem tudom fizetni a rezsit,élelmezésem,gyógyszereim!Mi ez,ha nem ,nyilvános eutanázia !