Ne vegyék el a rokkantsági nyugdíjat a jogosultaktól!

j58

/ #198

2012-04-14 17:31

Ez így van sokan megvették a rokkantsági nyugdíjat. De orvosi vizsgálaton csak kiderül, hogy ki egészséges és ki az aki valójában beteg??!! Főleg, ha nem csak egy féle egészségi problémája van, ennyi orvos nem fog hazudni azért, hogy megmaradjon az illető rokkant nyugdíja. Tudomásom szerint 200.000 emberről van szó, akiktől elveszik a rokkant nyugdíj összegét. Ha egyszer orvos megállapítja, hogy valaki tényleg beteg, vagy egészségi gondjai vannak, azoktól miért kell elvenni ezt a minimális pénzt, amiből próbálunk megélni. 200.000 ember nyugdíjától fog az ország összeomlani?? Hát kétlem. De kiváncsi lennék rá, hogy az "URIEMBEREK" közül hányan tudnának megélni 27.000 forintból??!! Ezt ők egy este elköltik, a másik meg pusztuljon éhen, mert el lehet dönteni, hogy vagy eszik, vagy a rezsit fizeti, vagy a gyógyszereit váltja ki. De minden egyszerre nem megy. Ilyen még nem volt Magyarországon, hogy az embereket ennyire megalázzák!! Szégyellhetik magukat nagyon. Ahogy már előttem is írta valaki MÓDSZERES NÉPÍRTÁS van Magyarországon. Amikor az EU tagjai vagyunk. Valaki szégyellhetné már magát, de ez nem lesz meg!! Undorító és gyomorforgató ami itt megy. Csak azt nem értem, hogy Brüsszelben ezt nem tudják?? Ja persze Orbánt hol érdekli Brüsszel?? Nagy ívben tesz rájuk!!! Én meg őrá!!!