Családi pótlék ne legyen utalvány!


Vendég

/ #152 sysy74

2012-04-06 02:27

Nem!Nem és nem!!!!Nem kérek utalványt!!!!Mi sem vagyunk kártyások,alkoholisták,esetleg drog vagy játék szenvedéllyel élők!!!!!Egy gyermeket nevelünk,mindketten dolgozunk....Van egy 5 év múlva lejáró lakáshitelünk,autónk nincs(nem is tudnánk fenntartani), s a gyermek idén kezdte az általános iskolát.Csak az iskolakezdés úgy nagyjábó 100ezer ft.-unkba "fájt"(adtunk az ingyenes oktatásnak rendesen)Ebben nem volt semmi extra mintás füzet,csak sima 60ft-os,viszont az iskola még a grafit ceruza márkáját is előírta.....darabja "csak"300ft volt,és csak ebből kértek 5db-ot....tescos táska,stb......kaja minden hónapban 10ezer ft a suliban,osztálypénz 1000ft,Zumba óra-torna helyett 2hetente egyszer,hogy tornaterem hiányában is meglegyen a törvényileg előírt heti 3 testnevelés-havi 800ft.....Ezt eddig minden hónapban a családiból fizettem(a családi ugyebár 12200ft,ebből ezek 11800ft,hisz csak a párom fizuját egyben elviszi a hitel és a rezsi...én minimálbér minimálját keresem,azaz úgy 60-70 ezret.....Ebből még én is beszállok a rezsibe,főleg télen,hisz a távfűtés csak önmagában 35ezer...a maradékból havonta legalább pár harisnya kell,nadrág,cipő...stb.,hisz kinövi.....mindezt kínaiból vagy turiból természetesen....Ezek után a maradékból eszünk,utazunk(fejenként 6900ft a bérlet).....Vajon ezek közül melyiket fizethetem utalvánnyal????Jah,és nem szórakoztunk,nem vettem a lánynak egy fagyit,a sját ruhatárunkról nem is beszélve.......Pl. télikabátot a terhességem előtt 2 évvel vettem utóljára 4ezerért ezlőzz 9 évvel...lassan lefoszlik rólam......nem érdekes,majd veszek azt is utalványon a Coop-ban....Jah,hogy az nem ruházati bolt????Bocsi....



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...