Családi pótlék ne legyen utalvány!

Csak a nemzet

/ #72

2012-04-02 17:19

Reméljük, hogy nem eszik azt olyan forrón.... Egyébként meg mindannyian ismerjük a bolsi szocionista médiát.... Várjuk ki a végét, én azt mondom. Most olvastam el a Magyar Közlönyt, amelyben valóban fellelhető az 1084/2012(III.30.)kormány határozatban valami hasonló, ám semmi konkrét egyelőre nem hangzik el benne, hogy ez a családi pótlékot érintené, "egyes szociális juttatások" így a szöveg. Én nem szeretném, mert hónap elején ez az első bevételünk és olyankor már sorban várakoznak átutalásra a számlák és függetlenül attól, hogy 48000 forintnál jóval tetemesebb összeget kifizetek a három gyerekem élelmezésére havi szinten és nyilván az elfogadó helyek bővítésével elköltenénk az utalványt jobb híján, én egyszerűen nem tartom korrektnek, ha pénz helyett utalványt kapnánk. Nekem ne mondja meg senki, hol vásároljak. Kötve hiszem, hogy a piacon fizethetnék vele a néniknél vagy a DM-ben például a tápszerért, pelusért- a teljesség igénye nélkül. Egy sima megfázásnál is ezreket hagy az ember a gyógyszertárban, valóban írtátok, luxus betegnek lenni. Nekem egészséges mind a három gyerekem-hála istennek! Na de akinek nem? És ne gondoljunk komoly betegségre, vegyünk csak egy átlagos esetet: szemüveg. Súlyos pénzek. Szóval összefoglalva, ne szaladjunk ennyire előre, lehet, hogy ez is csak egy gyönyörű elterelő hadművelet, hogy ne foglalkozzunk annyit DokiKopiPalival például, na meg a 440-es benzinárral. Egy újabb gumicsont, amit lehet rágcsáltatni a néppel.
http://www.magyarkozlony.hu/



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...