Családi pótlék ne legyen utalvány!


Vendég

/ #57 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-02 13:26

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Tényleg? Gyere és mutasd meg! Adófizető állampolgárok vagyunk a férjemmel és három gyereket nevelünk, nem veszünk fel segélykét nem dohányzunk, nem iszunk és bármily meglepő nem is játékgépezünk. A kisbabánk havi tépszere önmagában elvisz 15000 HUF-t és a két ovisnak a benti ennivalója 8000HUF - mert nagycsaládosok vagyunk, amúgy 16000 lenne- és akkor ez még csak az ennivaló, az ottani. Itthon is esznek, képzeld el, sőt , délben hazahozom őket, tehát itthon uzsonnáznak.  Gyümölcsöt is veszek, piacon. Nem engedhetem meg magamnak a CBA árfekvését. A pelenka sem fizethető az utalvánnyal és bár szomorú, de a féléves babánk még nem szobatiszta, tehát kénytelen vagyok pénzért venni neki pelust. A lakásnkban 21 fok van. Ha csak felnőttek lennénk, nem fűtenék ennyire, de mivel hála istennek vannak gyerekeink, kell fűteni rendesen. Télen 43000 volt a fűtésszámla. Részint családi pótlékból is fedezve. Minden fillér a gyerekekre van elköltve. Kérdem én, miért kell hogy kevesebb jusson a gyerekeimnek egy ilyen rossz és átgondolatlan lépés miatt? Ugyanis, ha a CBA-ban kellene levásárolnom, akkor se pelus, se tisztálkodási szerre nem költhetném, vagy ha igen, csak méreg drágán. Vagy most jön a minek szültem három gyereket téma? Gondolom neked egy sincs, azért vagy ilyen nagyon okos. Én a nemzetet gyarapítottam a gyermekeim világra hozatalával, tisztességgel nevelem őket, de úgy tűnik kormányunknak nem érdeke, hogy a családok megtartsák az egészséges szintet, ami az élethez kell. 440HUF egy liter benzin...sárgabuszozzak mindenhova 3 gyerekkel? Luxus manapság egy autót fenntartani? Ne vicceljünk.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...