ALÁÍRÁSGYŰJTÉS AZ EGRI KÓBOR ÁLLATOK KILÖVÉSE ELLEN


Vendég

/ #706

2012-02-22 02:19

Bocsi de ez a kötelező hozzászólás nem tuti,nyilván nem értek egyet a kivégzéssel ezért írtam alá.Viszont ha nem kommentálom akkor nem fogadja el a rendszer az aláírásomat.Szerintem többen elvetik és nem fognak újra vissza menni az oldalra. Mert ha részletezni szeretné: 3-4 oldal lenne.Szerintem is hihetetlenül embertelen és rossz a rendelet mert az a szerencsétlen nem tehet arról,hogy ilyen helyzetbe került. Viszont itt megjegyezném,hogy ezt a helyzetet csak is a ,,gazdik,,idézték elő.Mert felelőtlenül bevállaltak egy érzésekkel és értelemmel rendelkező kutyát akiért annnó felelőséget vállalt, vállaltak. Hol vannak ezek???????? És akkor megemlíteném az ivartalanítást és az állat véd.törvényt és a tényleges megérdemelt és letöltentő büntetést. Sajnos állatkínzásért letöltendő büntetésről nem is hallunk.Bocsi egyet tudok és a többi? Bocsi de ez az én véleményem de még tudnék írni ezer dolgot. Azért remélem többen aláírják és véleményezik is mert külömben nem fogadja el a rendszer az aláírást.