Kpop Magyarországon is

MinniE

/ #99 Re: Re:

2012-02-19 14:32

#97: LuPir - Re:

Habár a válasz nanami-nak ment,azért talán nem gond ha én is hozzászólok...remélem! :)  Alapvetően egyetértek minden gondolatoddal,még abban is,hogy mi,Kpop rajongók,képesek vagyunk túlzásba vinni a dolgokat és elfogultan csak a Kpop-ot látni és ezen kívül semmi mást. És igen...hát ez sem jó! Abban mondjuk én sem értek egyet,hogy valaki csak akkor lehet kiemelkedő személyiség,ha nem amerikai zenét hallgat,mert..IGEN! úgy is lehet valaki az! Meg hát szerintem ez nem is csak a zenei ízléstől függ,lehet egy csomó msá dologban,más dolog miatt is valaki kiemelkedő személyiség!

Úgy érzem,hogy a kommented segítségével megint tanulhattam valamit,ahhoz hogy reálisabban látó rajongó lehessek. Ezt köszönöm! Mind emellett örülök,hogy vannak olyanok,akik nem ítélik el a stílust,a zenét,azért mert máshonnan jön! Sajnos mostanság úgy vettem észre,hogy minden téren (nem csak a Kpop-pal kapcsolatban) egyre előítéletesebb vagy pont az ellentéte elfogult mindenki! Hiszen senki sem tökéletes...."Nem lehetsz tökéletes,mert hiányzik belőled a hiba!"