Kérem folytassák az InuYasha leadását, mely évek óta szünetel!

Eszter
A petíció szerzője

/ #68

2012-01-24 08:09

Hmm, azt hittem Crazza, hogy te is tudod egy ideje, hogy a 6. évad végéig (167. részig) le van szinkronizálva a sorozat már nagyon régóta. Semmi baj, csak elmondtam, hogy azt hittem tudod. Ezen kívül a petíció szövegében is le van írva, plusz itt a vitalapon korábban volt már szó erről néhányszor. Ja, úgy van, ahogy Zsolti mondja, még anno a 6. évad végig leszinkronizálta az RTL Klub, csak nem adták le végig (tehát ott van náluk, csak sajnos semmire nem használják), azt már remélem te is tudod Crazza, hogy miért. Ha mégse tudod pontosan és ha tényleg érdekel, akkor olvasd itt vissza a hozzászólásokat! Én nem tudom, nem szoktam nézni általában, hogy egy adott sorozaton és/vagy filmen belül kik a szinkronszínészek, így ennél se igazán. Szóval Sesshomaru szinkronszínésze már nem venne részt a 7. évadbeli fordításban. Hát kár, ő tudja, bár nem tudom, te ezt honnan tudod biztosra Zsolti. Akár nagyfilmbeli, akár más hasonló hangja lesz majd a 7. évadban, akkor oké. Remélem a legtöbb szinkronhang a régi lesz a 7. évadnál, főleg a fő(bb) szereplőké! Na de majd kiderül idővel, amint lesz magyarul a 7. évad is. Nekem az a lényeg csupán, hogy ne sokban térjenek el a hangok a korábbiaktól! Tehát felőlem lehet más is, ha nagyon muszáj, de ne sok különbséggel, vagyis valamennyire hasonlók legyenek hozzájuk! Na de mi úgyse tudunk ebben dönteni, szóval ez van, majd úgyis meglátjuk idővel.