Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Charles

/ #3096 pongracz@gmx.at

2012-01-19 17:26

"A SZERETET NEM SZÜNIK MEG SOHASEM."
Szent Pal apostol "szeretet himnusza" 1 Kor 13
"Nem azon kell töprengenünk, hogy mit követtünk el a múltban, és mit fogunk tenni a jövőben, hanem, bármilyen nehéz is, a jelen pillanatra kell koncentrálnunk, mert az, amit ebben a pillanatban teszünk, teheti jóvá, ami rosszat elkövettünk a múltban, és az változtathatja meg a jövőt."
Az én hazám a nemzetem lett Európában és e Világon! Akkor kényszerültem átjönni magyarországon amikor a sötét szovjet felhök alatt meglapultni kényszerültek a magyarok. A Germánok sem bántak kesztyüs kézzel velünk, szörnyen modern, aktuális módszereik vannak a zsaroláshoz, megaláztak bennünket, megalázzák az országunkat ha érdekeik ugy kivánják (érsd: Ausztria, Németország)! Ne törjünk pálcát más nemzetek fölött! Az erönk bennünk az egymás iránti szeretetben, megértésben rejlik és abban van! A manipulátorok képesek lehetnek ujra lángot gyujtani középeurópában, hisz nemcsak minket magyarokat hanem más nemzeteket is kihasználnak! Hogy miért leszek a Hösök terén e versikében küldöm üzenetét, békés magyarokhoz!

Békében a magyar

A lelkem ARANY és hó, fehér!
PETÖFI a szivem s tüzben ég,
az eszem ADY-é, örökké él!
FÖLDI tünemények vagyunk mind,
mind mint MAGYAROK!
ISTEN áldd meg a magyart!

Charles PONGRÁCZ Károly