Tiltakozunk a GYED és TGYÁS összegének csökkentése ellen

Anyuka87

/ #57

2012-01-19 16:05

Aláírtam,de sajna nem fog érni semmit!!Ne vagyük el a kedves parlamentben ülök,olvasók esetleg alvóktól azt a pénzt ami "jár"nekik??Miért ne??Mit csináltak az ügyben hogy egy picit jobb legyen a helyzetünk??(azért csak egy picit,mert szarból nem lehet várat építeni,de próbálkozni azért lehetne!!)Mi 6-szor gondoltuk meg,hogy a 6 éves kisfiam kapjon e kishúgit vagy sem!"SAJNOS"a szívünk erősebb volt mint az agyunk,félre ne értsétek imádom a kislányom,de ha belegondolok hogy ebbe a ki..szott szar életbe szültem akkor verem a fejem a falba!!!A páromnak az első babája mert a fiam nem tőle van 19 évet várt rá!!!!!Most ott tartunk,hogy oké megvan de ebben az 1 évben nem sokat volt vele,sőt!!2 műszakban,két munkahelyen dolgozik,hogy Ne halljunk éhen!!És így is 1 honapban 170000ft a bevételünk,de ebből elmegy 140 az albérletre,pelusra ovira.A fent maradó 30000 -ből kell megoldani a bérletet a kaját!!1 hónapban.Nem tudom ti hogy vagytok vele nekem nem megy!!Lehet hogy Én vagyok a béna de nem !!Úgy hogy kedves törvényhozók figyeljetek fel ránk,mert eljön a mi időnk és akkor ti fogtok könyörögni nekünk!!!!Szebb Jövőt!!!