Magyarország önrendelkezése és szuverenitása


Vendég

/ #1146

2012-01-12 22:32

Egyetértek a peticióval.Minden normális magyarnak valóban látnia kell hogy itt nem az Orbán kormány megbuktatása a cél,amit a magyar nép demokratikus uton választott.Hanem a maradék hazánk elrablása kirablása.Mindezt ugy irom hogy egy jobbikos párt szinpatizánsa vagyok.Nagyon remélem,a hazai pártok is a rivalizálgatások helyet ezt látják és,közösene fogják kivédeni ezt az agressziót a hazám ellen.Persze nem ringatom magam tul nagy iluzióba.Mert ugy mint 56-ban. A Gyurcsány féle és az ujonan LMP-névre átkeresztelt hazaárulok.Képesek lesznek egy polgárháborus helyzetet teremteni,és ki provokálni.Hogy utánna Telavivbol-és Berlinből-Amerikábol, majd meg tudjanak érkezni az ejtőernyös csapatok hogy rendet teremtsenek,és egy általuk kitalált szakértői kormánynyal kihuzzák az utólsó négyzetmétert is a Magyar ember lába alol.Naná nem véletlen az sem hogy a Magyar védelmi erőket is tönkre tették, mert az nem egy hadsereg ami odahaza van,hanem egy nevetséges git egylet.A belügyi fegyveres erökről nem is beszélve.A magyar kormánynak igenis fel kell készülni egy ilyen lehetőségre. A Magyar Gárdát ujjá kell szervezni,szakértőkkel,kiképezni.szükség esetén felfegyverezni,hazánkhoz hü katonai vezetés alá helyezni, hogy a Kormányunkat ,és az országunkat,képes legyen megvédeni. Szerintem már megkezdődöt a vissza számolás,ha az Orbán kormány olyan vak hogy nem akarja látni az eseményeket,akkor ő sem különb, mint az előző. Jobbikosként én sem értek sok mindennel egyet mit a jelenlegi kormány csinál de el ismerem mindazt a sok pozitiv intézkedését amit eddig csinált.Oriási csalódás lenne a számomra ha A jobbikot kéz-a kézbe látnám masirozni a hazaárulók oldalán,a kormány megbuktatására. Köze 60-évesen ha kell és ha hazahiv a hazám bármikor kész vagyok fegyvert fogni hogy azt a kis főldet amit ma még magyarországnak hivnak minden külföldi agresszioval szemben megvédjem.
MAGYARORSZÁG A MAGYAROKÉ:Kedves honfitársaim, igenis félre kell tenni az nézetkülönbségeket,ebben a nehéz helyzetbe, és egyszer és mindenkorra ki kell seperni ezt az LMP-Gyurcsány féle bandát.A határ még nyitva van,e fajta hazaáruloknak még van idejük távozni.M.M.M.