Magyarország önrendelkezése és szuverenitása


Vendég

/ #232

2012-01-11 17:52

Végül az EU kimutatta a foga sárgáját.
Egyértelmű kijelentésekkel tudatták: A 2006-os utcai vérengzések, embervadászatok, illetve általános karhatalmi terror, valamint a 1,5 évig tartó tudatos kormányzati hazudozás teljesen belesimul az Európai Unió irányelveibe és politikájába, a demokrácia véresen diktaturikus lábbal tiprása semmilyen aggályt nem vetett fel.

Most, amikor végre szabadon élhetnénk és galád módon, igyekeznénk az adósságainkat visszafizetni, valami hamis demokráciaféltéssel őrjöngenek. VAJON KI ŐRÜLT ITT MEG?!

Avagy, megmutatkozott a nagytőkések ördögi felsőbbrendűsége és ellenállhatatlan, TOTÁLIS HATALMA! :(

Tennünk kell valamit. Életemben először az is felmerült bennem, hogy azonnali hatállyal megkövetem az EU-szkeptikusokat! Egy borzalmas medvecsapdába sétáltunk bele az EU-s csatlakozással, ami most, 8 év múltán vérengzőn támad ránk. (Pedig korábban, én balga, pont azt hittem, hogy a kommunistáktól fognak megvédeni minket... Hú, de fanyar a sors humora..!)

Itt lenne az ideje végre a teljes jobboldali összefogásnak, mert a helyzet kezd nagyon forrósodni, az osztályharc igencsak fokozódik..!