IGAZSÁGOT GERÉB ÁGNESNEK!/JUSTICE FOR ÁGNES GERÉB!

Panka

/ #333

2012-01-08 19:06

Én Geréb Ágnessel születtem tizennyolc évvel ezelőtt és életem végéig hálás leszek miatta minden közrejátszó körülménynek. Mint ahogyan nyilvánvaló, egy gyermeknek a gyermekkora alapozza meg az életét, hogyha akkor nem kapja meg a megfelelő gondoskodást és szeretetet az olyan beláthatatlan következményekhez vezethet amiken később csak szánakozva húzzuk a szájunkat mikor valakinek pszichológust ajánlunk. Világunkban pedig már szinte "normálissá" váltak a lelki sérült emberek annyira általános a jelenség. Azt gondolom, ez nem kéne, hogy így legyen és az, hogy a csecsemő megszülethet otthon a legszeretőbb környezetben és élete legkiszolgáltatottabb első pillanatait, napjait édesanyjával töltheti, olyan kivételes ajándék ami megalapozza a baba életét, az egyik legtöbb amit a szülő adhat neki és egyáltalán nem kéne, hogy kivételes ajándék legyen.
A szívem szakad meg emiatt a Geréb Ágnes dolog miatt, azt gondolom ez a nő, hogyha csupán egy olyan embert is a világra segített - és tudjuk, hogy sokkal többet, - aki emiatt teljes és boldog életet élhet, hát már többet tett a világért mint sok ezren egész életükben, hiszen ezt nem magáért tette. Itt vagyok és tisztelem.