IGAZSÁGOT GERÉB ÁGNESNEK!/JUSTICE FOR ÁGNES GERÉB!


Vendég

/ #327

2012-01-07 00:56

Rendkívül felháborítónak tartom, amit Dr Geréb Ágnessel műveltek az ellene indított eljárás során.Amikor megláttam a TV -ben bilincsbe verve mint egy bűnözőt,elsírtam magam.Mit műveltek ezzel a szelid,asszonnyal?Mekkora lelkierő kellett a részéről ennek elviseléséhez?Én még egyetlen orvost nem láttam ilyen megalázó helyzetben akik szinte horrorisztikus műhibákat követtek el a betegeikkel akik a súlyos műhiba következményeként elhunytak.Azt sem értem miért vannak ennyire ellene az otthonszülésnek,amikor az én gyermekkoromban az egész falu születését két bába vezette le évtizedeken keresztül,kivéve persze a császáros szüléseket.Az én édesanyám az összes testvéremet,3 fiút és engem is otthon szült.A szülés egy természetes állapot nem betegség és a megfelelő szakember levezeti.

Miért nem természetes az,hogy szabadon válassza meg az anya ,hol kívánja a gyermekét világra hozni?Ha ő biztonságban érzi magát otthon és nem kíván KÓR-házba menni szülni, ENGEDJÉK a SZABAD VÁLASZTÁST neki.Az én lányom két unokámat szülte otthon, megfelelő szakemberek segítségével,hárman segítették,csodálatos élmény volt(mondta ő) az előző szüléséhez képest,amely kórházban történt.
Üdvözlettel: Dengi Mária Mosonmagyaróvár Steurer J.U.20.