A harcsák tilalmi szabályozásának módosítása


Vendég

/ #170 Re:

2011-12-28 22:36

#169: Horgászom tehát vagyok! -

Tisztelt "Horgászom tehát vagyok !"

Tisztelettel köszönöm, hogy gondolatmenetem Ön szerint : "Tökéletes és Hibátlan"

De kérdezem én : Egyedül Ön van a "gáton"?  Az Önök peticióját már 412-en aláírták, de egyetlen egy hozzászólás sem jelent meg az Önén kívül, mely igazat adna, vagy vitatná gondolatmenetem helyességét !

Arra sem tartanak érdemesnek, hogy írásomat kritizálják .

Úgy emlékszem, az Ön egyik írásában említette, hogy itt mindenki értelmes érveket vár, és  mindenki erre kíváncsi.

Letettem egy javaslatot az asztalra, megindokoltam eszmefuttatásomat, de hallgatásra találtam..

Vajon miért ?

Remélem nem azért, mert az "össznépi összefogással" van baj.  Vagyis ha tenni kéne egy komoly, mindenkit érintő célért , akkor már nem is olyan fontos a mindenre kiterjedő halvédelem ?

Ha megsem próbáljuk javaslatomat cselekedetbe önteni, akkor nem derül ki, hogy képesek vagyunk-e egy rövid időre önmérsékletet tartani, vagyis békén hagyjuk őshonos halainkat, miközben reménykedünk, hogy szaporodásukkal elnyomják a vizeinket megnyomorító invazív halfajokat.

Én megismétlem : elsőként fogom aláírni a horgászati-halászati teljes tilalmat szorgalmazó petíciót !

És Ön(ök) ?

Horgásztársi Üdvözlettel :  Borbáth Balázs