IGAZSÁGOT GERÉB ÁGNESNEK!/JUSTICE FOR ÁGNES GERÉB!

ngyptr

/ #120 Más vélemény

2011-12-20 22:04

Bocsi, lehet más vélemény?... Én nem engedtem volna egyetlen feleségemnek sem, egyetlen gyermekemnél sem, (5 feleségem volt, és 6 gyermekem született EGÉSZSÉGESEN) hogy otthon szüljön! Egyrészt mert szerintem egy lakóházban nem lehet tökéletes sterilitást biztosítani, másrészt bűnnek tartom megfosztani egy anyát, és gyermekét attól a biztonságtól, amit egy 1 percnyire lévő profi műtő, és profi, erre szakosodott orvosokkal jelent! Mert lehet egy bába bármennyire is jó, a tudása, és a lehetősége akkor is csak a töredéke egy profi műtűben készenlétben álló erre szakosodott orvosi teamnak, profi felszereléssel, és technikával! Aki ezt vitatja, az egy buta ember szerintem! És igenis, az én gyermekemnek, és az anyjának legyen lehetősége ezt igénybe venni, ha mégis megesik a baj! Mert a baj bármikor bekövetkezhet, ha akarjuk, ha nem! Mint ahogy az a Geréb Ágnesnél is bekövetkezett! Lám, lám... És ráadásul nem is egyszer! És ha megfigyeljük, hogy legtöbbször mi volt a baj, (pl. a szülőútban elakadt gyermek, akinek károsodott az agya az oxigénellátás megszűnése miatt) nos, ez a kórházban, vagy szülőotthonban egy azonnali császármetszéssel NEM KÖVETKEZETT VOLNA BE! Én osztom a Bocskor Gábor véleményét ez ügyben: egy anyának NINCS JOGA megfosztani a gyermekét ettől a biztonságtól csak azért, hogy esetleg ő jobban otthon érezhesse magát! Ráadásul ma már apás szülés is van, még csak az sem merülhet föl, hogy egyedül van... Én is ott voltam a legtöbb gyermekem születésénél!... - Hát, ez az én véleményem!... És jó lenne, ha a Geréb Ágnes is belátná ezt, és elmenne praktizálni egy profi szülészetre! Mindenki jobban járna vele! (Ja, bocsánat! Ő lehet, hogy nem... Mert akkor maximum hálapénzt kaphatna, és nem százezreket egy szülésért...) Hát igen, ilyen vetülete is lehet ennek a dolognak...