IGAZSÁGOT GERÉB ÁGNESNEK!/JUSTICE FOR ÁGNES GERÉB!


Vendég

#101

2011-12-20 04:45

Freedom of birth, freedom to birth!

Vendég

#102 Re:

2011-12-20 06:43

#58: -

http://www.youtube.com/watch?v=BeaVDlLWeIc&feature=related - kedves 58-as, tanulmányozd ezt a videot, különösen 3:40' től ajánlom figyelmedbe. Az ott felsoroltakkal ellentétben Dr. Geréb Ágnes ártatlan az ellene felhozott vádakban.


Vendég

#103

2011-12-20 07:24

Everybody is proud of what you did for us...!

Vendég

#104 My three kids are proud that they were born at home...

2011-12-20 07:26


Vendég

#105

2011-12-20 07:46

Aggódom, hogy jelenleg megint egy olyan állam jött létre a fejünk fölött, amelyik nem hallgat az okos szóra. Ezért ez pusztába kiáltott szó marad. A nyomás-gyakorlás más útjait kéne kitalálni...párhuzamosan: ahogy 44-ben Horthyra a pesti értelmiség személyesen is próbált hatni, - pl Török Sándor Horthynén keresztül - nem csak a pápa és Roosevelt fenyegetésére állított le veszélyes intézkedéseket (deportálás)- nyilvános petíciókra nem reagálhatnak.

Vendég

#106

2011-12-20 09:03

Minél előbb!

Vendég

#107

2011-12-20 09:07

Köszönöm , hogy sokunk helyett és sokunkért is harcoltok .

Vendég

#108

2011-12-20 09:11

Ma Magyarországon a szerencsétlen törvényi szabályozás és a koncepciózus Geréb Ágnes és társai elleni per következtében a magyarországi otthonszülések kísérésére nincs lehetőség. A magyarországon otthonszülni kívánok szaksegítség nélkül maradtak. Ennél még az elmúlt időszak szabályozatlan gyakorlata is jobb volt. Kérjük a törvény védelmét az otthonszülők jogainak (jog a szaksegítséghez) biztosítására. Kérjük, hogy Geréb Ágnes ügyében a valóban hozzáértők (külföldi szaktekintélyek) is meghallgatásra találjanak, kérjük, hogy a jelenleg ítélkező bírót váltsák le.

Vendég

#109

2011-12-20 09:28

Geréb Àgnes az én születésemnél is ott volt. Minden komplikáció nélkül zajlott. Én örülök, hogy nem korházban kellett megszületnem.
faremido
Vendég

#110 Hogy lehet, hogy még csak 2208 aláíró van?

2011-12-20 10:44

Geréb Ágnes Magyarországról nyugatabbra nem hírhedt, a társadalom perifériájára szorított, nem kívánatos személy lenne, hanem milliomos, nagy közmegbecsülésnek örvendő híresség. Kívánom, hogy minél hamarabb szülessen meg egy olyan Magyarország, ahol efféle törvénytelenségek senkivel nem eshetnek meg, pláne nem egy olyan fantasztikus emberrel mint Geréb Ágnes. Talán 89' inkább volt halvaszületés, mint bármi más, de reméljük, hogy újra lehet minket még éleszteni...


Vendég

#111

2011-12-20 12:01

http://index.hu/belfold/2011/03/24/torzsi_osszetartozas_vedi_az_orvosokat/
http://freegereb.org/szakmai-hatter/155-szakmai-velemenyezes-elizabeth-davis-cpm
Nem otthon szültünk, a Sz. Imrében, Nyulas Jolánnál. Orvos csak az éppen ügyeletes, amúgy aranyos idős doki volt, akivel beszélgettem a szülés alatt, miközben ő jórészt az ablaknál állt összefont karokkal. Mikor a gyerek feje kint volt, megnyomkodta az asszony hasát, hogy hol van a gyerek másik vége. Ennyi volt a közreműködés.

Vendég

#112 Re: lépések a megoldás felé

2011-12-20 12:31

#59: háborítatlan - lépések a megoldás felé

Szóval 200 km-re laksz és ezt 12 óra alatt teszed meg! Nem semmi: ez azt jelenti 17km/h átlagsebességgel közlekedsz. Basszus tekerd már azt a biciklit kicsit gyorsabban!!!!!


Vendég

#113

2011-12-20 14:05

Kegyelmet,szabadságot Geréb Áginak!

Vendég

#114

2011-12-20 14:30

Hiszek benne, hogy a szabad választás fontos - egy gyermekét választó anyának is.
Andres

#116 andresulemu@gmail.com

2011-12-20 15:18

igazságtalanság, diktatúra

Vendég

#117

2011-12-20 16:20

Az életet szolgáljátok!

Vendég

#118

2011-12-20 17:56

???-!!!

Vendég

#119

2011-12-20 21:07

democratic rights for hungarian women esp. since membership in the EU
ngyptr

#120 Más vélemény

2011-12-20 22:04

Bocsi, lehet más vélemény?... Én nem engedtem volna egyetlen feleségemnek sem, egyetlen gyermekemnél sem, (5 feleségem volt, és 6 gyermekem született EGÉSZSÉGESEN) hogy otthon szüljön! Egyrészt mert szerintem egy lakóházban nem lehet tökéletes sterilitást biztosítani, másrészt bűnnek tartom megfosztani egy anyát, és gyermekét attól a biztonságtól, amit egy 1 percnyire lévő profi műtő, és profi, erre szakosodott orvosokkal jelent! Mert lehet egy bába bármennyire is jó, a tudása, és a lehetősége akkor is csak a töredéke egy profi műtűben készenlétben álló erre szakosodott orvosi teamnak, profi felszereléssel, és technikával! Aki ezt vitatja, az egy buta ember szerintem! És igenis, az én gyermekemnek, és az anyjának legyen lehetősége ezt igénybe venni, ha mégis megesik a baj! Mert a baj bármikor bekövetkezhet, ha akarjuk, ha nem! Mint ahogy az a Geréb Ágnesnél is bekövetkezett! Lám, lám... És ráadásul nem is egyszer! És ha megfigyeljük, hogy legtöbbször mi volt a baj, (pl. a szülőútban elakadt gyermek, akinek károsodott az agya az oxigénellátás megszűnése miatt) nos, ez a kórházban, vagy szülőotthonban egy azonnali császármetszéssel NEM KÖVETKEZETT VOLNA BE! Én osztom a Bocskor Gábor véleményét ez ügyben: egy anyának NINCS JOGA megfosztani a gyermekét ettől a biztonságtól csak azért, hogy esetleg ő jobban otthon érezhesse magát! Ráadásul ma már apás szülés is van, még csak az sem merülhet föl, hogy egyedül van... Én is ott voltam a legtöbb gyermekem születésénél!... - Hát, ez az én véleményem!... És jó lenne, ha a Geréb Ágnes is belátná ezt, és elmenne praktizálni egy profi szülészetre! Mindenki jobban járna vele! (Ja, bocsánat! Ő lehet, hogy nem... Mert akkor maximum hálapénzt kaphatna, és nem százezreket egy szülésért...) Hát igen, ilyen vetülete is lehet ennek a dolognak...

Vendég

#121

2011-12-20 22:13

egyetértek

Vendég

#122

2011-12-20 22:21

Maradéktalanul egyetértek a petíció tartalmával. Rendkívül rossz fényt vet a magyar igazságszolgáltatásra és a magyar orvosszakmára is, ami Geréb Ágnes ügye kapcsán itt folyik. Minden egyes lépéssel, amelyet továbbra is ebbe az irányba tesznek csak egyre távolodunk attól, hogy emberközpontúbbá és színvonalasabbá tegyük a magyar szülészeti gyakorlatot -- mind a kórházakban, mind otthon. Ideje lenne végre felismerni, hogy a világ pont ellenkező irányba tart, és addig rehabilitálni Geréb Ágnest, amíg még nem késő. A magyar történelemnek már így is túl sok mártírja van...

Vendég

#123 Re: Más vélemény

2011-12-20 22:26

#120: ngyptr - Más vélemény

Kedves Más Véleménnyel bíró embertársam! Javaslom, hogy nézz utána, hány gyerek károsodik/hal meg kórházi szüléseknél. Meg fogsz lepődni. A kórházi szülészeknek rosszabb a statisztikájuk mint Geréb Ágnesnek. Először én sem hittem el... De aztán utánanéztem. Ezt tanácsolom neked is. Szeretettel üdvözöllek!


Vendég

#124

2011-12-20 22:27

Egyetértek a peticioval.három unokám született otthon és csak jó tapasztalataink vannak az otthon szulésrről Elsőnél még nagyon izgultunk de láttuk,hogy ez milyen szép is lehet.,Perzse nem ajánlom mindenkinek ,de szerintem nem is kell.Aki máshol érzi biztonságban magát ás nem is készül fel rá válasszon más utat Ági pedig jól felkészűlt felelősségteljes szakember.Nem szélhámos és nem érdemli meg ezt a bánásmódot Vizsgálják igazságosan
Anikó

#125

2011-12-20 22:37

Szabadságot a szabad választásnak, szabadságot Geréb Ágnesnek.