A kormány függessze fel a végrehajtói munkabér-és nyugdíjletiltásokat, moratóriumot a behajtócégek felé törlesztőknek is!


Vendég

/ #9

2020-04-09 18:56

Engem 30 napra a Facebookon letiltottak és semmiféle elérés nincs ahhoz, hogy feloldják, olyan képet posztoltam, ami fent van a neten. Az a legjobb megosztási hely. Sajnálom, mert hallom, hogy sokan veszítik el az állásukat, ebből nagy baj lehet, vállalkozások zárnak be. Ki fogja őket eltartani és hol, ha kidobják a lakásukból őket? Köszönöm a munkáját, épp most dolgozom azon, hogy egy csaló társasházi panelberuházás után, a pert elvesztettem, mert a bírónő aljas volt Dr. Váczi Judit a neve a PKKB-n, meg kell ismerni a nevét. Tehát most éppen a teljes nyugdíjamt levonta az OTP Bank, még az 1994. LIII évi bírósági végrehajtói törvényben foglaltakat sem tartja be, amely szerint a nyudíjminimum összegének mindenképpen ott kell a számlámon maradni, 28.500 forintnak, zűrzavaros az egész törvény, mint jogot tanult ember azt mondom, korrigálni kellene. Dr. Szepesházi Péter ú is harcol az inkasszós (beszedési megbízás bankszámlára) behajtás ellen, mert törvénytelen. Az OTP Bank inkasszós osztályán úgy látszik nincs jogász, vagy Csányi Sándor, volt főiskolai tanárom Dr. Pongrácz Antal elhatározott célja (ott is szemét volt az utóbbi, míg többi tanár rendes volt, ott ismerték meg egymást Csányival) teljes mértékben tönkre akarja a magyar embereket tenni, és ezt bizony rassztól függetlenül akarja megtenni, mert kormányzásra képtelen hazaárulók. Üdvözlettel és a körülményekhez képes ha keresztény, akkor kellemes húsvéti ünnepeket kívánok, ha nem keresztény, gondolom, akkor sem sértő. Molnár Ibolya Erzsébet Pénzügyi-külkereskedelmi szakokleveles üzemgazdász +36-30-589-4798



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...