A kormány függessze fel a végrehajtói munkabér-és nyugdíjletiltásokat, moratóriumot a behajtócégek felé törlesztőknek is!

A kormány függessze fel a végrehajtói munkabér-és nyugdíjletiltásokat, moratóriumot a behajtócégek felé törlesztőknek is! / Közlemények / Ön beáldozhatónak, vagy büntetendőnek gondolja a végrehajtás alatt lévőket? / Hozzászólások

Laci8009

#1 Támogatom

2020-04-09 15:07

Alairom szívesen


Vendég

#2

2020-04-09 15:17

Kedves Bálint úr! Mért nem lehet a sajtót, a televíziót vagy a médiát igénybe venni, hiszen sokan vagyunk, de sok ember nem ért az okostelefonokhoz vagy a számítógépekhez. Én szintén osztom. Üdvözlöm. Pálinkás Andrásné.

Vendég

#3

2020-04-09 15:18

Szekér Tibor Jánosné

Vendég

#4

2020-04-09 15:27

Tisztelt Zoltán László képvíselő Úr! Koroknai László vagyok és Polgárdiban dolgozom az önkormányzatnál. Sajnos a szóbanforgó letiltás személyesen is érint, így a saját tapasztalatom alapján maximálisan átérzem, hogy rajtam kivűl mennyi embert, polgártársamat érint ez az igazságtalan helyzet! Magam is teljesen értetlenül állok az előtt, hogy a kormány milyen oknál fogva hagyja ki a rendkivúli inézkedések sorából a végrehajtói jövedelem letiltások felfüggesztését! Éppen ezért én sok sikert kívánok az Ön által elindított kezdeményezés sikeréhez, remélem áldozatos munkájának hamarosan gyümölcse lesz a moratórium kihirdetése! Ezt a munkáját szeretném azzal segíteni, támogatni hogy megteszek mindent annak érdekében, hogy a környékünkön, a kezdeményezéséről minél több ember és étintett értesüljön és esetleg csatlakozon a petició támogatásához! Tisztelettel: Koroknai László
Anasztázia

#5

2020-04-09 15:52

Üdvözletem!

Az OTP Faktoring önként vállalta,hogy fizetési moratóriumot biztosít az ügyfeleinek.

Tehát az Állam nem segített rajtunk,de a Faktoring igen.

 


Vendég

#6

2020-04-09 16:18

A CHF- s hitelfelvevők aki végre hatásra került áldozattá váltak. Tudták it nem engednek az eszközkezelőhöz. AKIT LEHETETT FEJNI A VÉGTELENSÉBGIG!!!

Vendég

#7

2020-04-09 17:02

Tisztelt képviselő úr! Sajnos érthetetlen számomra is ez a hozzáállás, olyan pont mint 2010-2011-2012,-és utána,-mikor ugyanúgy mint most a "fotelből kanapéról" ment a dühöngés de, aztán ennyiben is maradt, mint most! Mi a szűk családdal aláírtuk, és osztom is folyamatosan, sajnos ennyit tudok tenni. Talán ismert emberekkel előbbre jutnánk, netán országgyűlési képviselő(kkel)vel, aki(k) szakadatlanul, feltennék ezt a kérdést, hogy miért is nem......?? A média,-újságok...-mert ott talán többen is hallhatnák, nézhetnék, mivel gyanítom, hogy sok idős is van köztünk, aki(k) nem olvas itt a neten, nem értesül semmiről...-Én nagyon szomorú vagyok, mert bele is rokkantam ebbe, és el is vitték a lakásunkat....infarktus, szívizomelhalás.....kis rokkantsági,-a fele letiltáson...nem folytatnám...! Azért bízom még benne, hátha...a remény hal meg utoljára! Egyébként köszönet, hogy legalább van valaki aki próbál segíteni!! Köszönet Önnek! Üdvözlettel: D. Kálmán

Vendég

#8

2020-04-09 17:21

Kapa Mihalyne

Vendég

#9

2020-04-09 18:56

Engem 30 napra a Facebookon letiltottak és semmiféle elérés nincs ahhoz, hogy feloldják, olyan képet posztoltam, ami fent van a neten. Az a legjobb megosztási hely. Sajnálom, mert hallom, hogy sokan veszítik el az állásukat, ebből nagy baj lehet, vállalkozások zárnak be. Ki fogja őket eltartani és hol, ha kidobják a lakásukból őket? Köszönöm a munkáját, épp most dolgozom azon, hogy egy csaló társasházi panelberuházás után, a pert elvesztettem, mert a bírónő aljas volt Dr. Váczi Judit a neve a PKKB-n, meg kell ismerni a nevét. Tehát most éppen a teljes nyugdíjamt levonta az OTP Bank, még az 1994. LIII évi bírósági végrehajtói törvényben foglaltakat sem tartja be, amely szerint a nyudíjminimum összegének mindenképpen ott kell a számlámon maradni, 28.500 forintnak, zűrzavaros az egész törvény, mint jogot tanult ember azt mondom, korrigálni kellene. Dr. Szepesházi Péter ú is harcol az inkasszós (beszedési megbízás bankszámlára) behajtás ellen, mert törvénytelen. Az OTP Bank inkasszós osztályán úgy látszik nincs jogász, vagy Csányi Sándor, volt főiskolai tanárom Dr. Pongrácz Antal elhatározott célja (ott is szemét volt az utóbbi, míg többi tanár rendes volt, ott ismerték meg egymást Csányival) teljes mértékben tönkre akarja a magyar embereket tenni, és ezt bizony rassztól függetlenül akarja megtenni, mert kormányzásra képtelen hazaárulók. Üdvözlettel és a körülményekhez képes ha keresztény, akkor kellemes húsvéti ünnepeket kívánok, ha nem keresztény, gondolom, akkor sem sértő. Molnár Ibolya Erzsébet Pénzügyi-külkereskedelmi szakokleveles üzemgazdász +36-30-589-4798

Vendég

#10

2020-04-09 20:32

Aláírók Szórád Péterné

Vendég

#11

2020-04-10 07:12

Sajnos több olyan embert ismerek akinek a fizetése vagy épp a nyugdíja 50%-át a végrehajtó felé utalják.Ezért el fogom küldeni minnél több embernek.Tisztelettel és Köszönettel Szabó Józsefné

Vendég

#12

2020-04-11 04:47

Bagi Andrásné

Vendég

#13

2020-04-12 17:56

Én és a párom meg ne hagyjam ki a szüleimet adtuk a fedezetet az öcsémnek és a volt párjának! Sajnos édesapám 10-éve eltávozott az élők sorából édesanyám is súlyos beteg!! De ez nem elég utólag tudtuk meg hogy kezesek is lettünk!! Tudom nem tartottak a fejünkhöz fegyvert de mikkor mentünk aláírni a papírokat csak dobálták elénk még el sem tudtuk olvasni mert lehetőségünk sem volt rá!! És most ott tartunk hogy öt és fél millióból lett közel húsz!! Öcsém és a volt párja éli a világát!!Én meg ott tartok inkasszózták a számlám amiért dolgoztam abból kemény húszon ötezer forintot tudtam kivenni!! Ezek után volt még egy arcon csapás mikkor a családi pótlékot kaptam és azt is szépen lenyúlták!! Miből éjünk ezek után?!! Nem mi használtuk fel ezt a pénzt és mi szenvedünk!!! Ők meg mennek Horvát országba meg Velencébe!!!! Hol itt az igazság?? Üdv Etelka

Vendég

#14

2020-04-14 05:11

Üdvözlöm! Változott a petíciók száma valamit? Vagy még ugyanaz a szám maradt?

Vendég

#15

2020-04-16 10:36

Egyetértek önnel!akik adócsalást követték ell,azoknak nem kell fizetni???nekünk akik becsületesen keressük a megélhetésünket:büntetnek!Csatlakozom önhöz,és kérem a letiltási monatóriúmhoz mi is tudjundjunk fizetés könnyítést!függesszék fel a munkabér letiltást!!!Szilágyi Sándorné

#16

2020-04-17 05:39

Köszönöm a petíciót! Brókerkereskedőként dolgozom egy olyan platformon, amely szerepel a forex broker rating, de minden bevételt bejelentem és megfizetem az adókat!


Vendég

#17

2021-04-08 11:21

Tóth Viktor



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...