A kormány függessze fel a végrehajtói munkabér-és nyugdíjletiltásokat, moratóriumot a behajtócégek felé törlesztőknek is!


Vendég

/ #7

2020-04-09 17:02

Tisztelt képviselő úr! Sajnos érthetetlen számomra is ez a hozzáállás, olyan pont mint 2010-2011-2012,-és utána,-mikor ugyanúgy mint most a "fotelből kanapéról" ment a dühöngés de, aztán ennyiben is maradt, mint most! Mi a szűk családdal aláírtuk, és osztom is folyamatosan, sajnos ennyit tudok tenni. Talán ismert emberekkel előbbre jutnánk, netán országgyűlési képviselő(kkel)vel, aki(k) szakadatlanul, feltennék ezt a kérdést, hogy miért is nem......?? A média,-újságok...-mert ott talán többen is hallhatnák, nézhetnék, mivel gyanítom, hogy sok idős is van köztünk, aki(k) nem olvas itt a neten, nem értesül semmiről...-Én nagyon szomorú vagyok, mert bele is rokkantam ebbe, és el is vitték a lakásunkat....infarktus, szívizomelhalás.....kis rokkantsági,-a fele letiltáson...nem folytatnám...! Azért bízom még benne, hátha...a remény hal meg utoljára! Egyébként köszönet, hogy legalább van valaki aki próbál segíteni!! Köszönet Önnek! Üdvözlettel: D. Kálmán



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...