Kpop Magyarországon is


Vendég

/ #78

2011-11-20 01:59

Én végigolvastam a gondolataitokat, h mér írjuk alá a petíciót, miért ne, háth lehet, h én nem vok méltó arra, h aláírhassam, mert vannak olyan KPOP bandák, akiket nem szeretek... pl: 4minute.. de am nincs velük, mint emberekkel semmi bajom, csak a bnőm táncolt, és megnéz egy mv-t és el tudja táncolni, és egy osztályba járunk, és egész álló nap énekli a számukat(mellesleg hamisan), meg isteníti őket.. meg h milliószor jobb a többi idióta koreai szaroknál (ezt így mondta) és én ezen fel voltam háborodva, sztem teljesen jogosan.. mert attól, h nem szeret egy bandát (nem ismeri egyáltalán koreát, csak a 4minute körül jár az agya) attól még lehet ugyanolyan jó a zene.. meg h a 4minute-t azért nem adják rádióban, mert a cube entertainment szerint túl sexy táncot nyomnak a csajok.. mind1. kb 1 éve vagyok oda az ázsiai zenékért... először japánokért, utána megláttam a big bang-et... aztán elkezdett érdekelni az egész, és jött utána a shinee és a beast.. én nagyon nagyon vágyom arra, h adják a viván a beast shock-ot mert... annak ki tud ellenállni, h yoseob fekszik és a vezetékek csavarodnak fel rá... :$ meg nálam is vannak olyanok, h hülye kínaiak.. meg ilyenek, de igaz, h lány vok, de a pasik is félnek tőlem... (tavaly amiért kritizálták a KPOP-ot, 2 pad és 3 szék tört el..) és nekem nem mernek rosszat mondani róluk..
A másik ezzel kapcsolatban, h az ázsiaiak épp ugyan olyan emberek, mint mi.. sőőt.. egy japán/koreai mellett le kéne ásni magunkat a sárga földig, mert ők technológiát adtak a világnak, fejlett ipara és mindenféléje van, mi meg ennek a nagyságnak az 1 tizedét sem érjük el...
A lényeg: KPOP-ot Mo.-ra!!!!!!!!!!!!!!!!!!